Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Banner głowny – Transma
Bentley – banner główny

Aktualności

Zakład odpadowy w Pławcach łamie prawo? Jest zawiadomienie do prokuratury

Biuro detektywistyczne wynajęte przez ZGO w Jarocinie złożyło zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys w Pławcach. Powodami są głównie: zanieczyszczanie środowiska oraz nieprawidłowe przetwarzanie odpadów.

Małopolska ma szansę na 1000 nowych lokali w programie Mieszkanie Plus

Około tysiąca nowoczesnych mieszkań na wynajem z opcją dojścia do własności może w najbliższym czasie powstać w województwie małopolskim w ramach programu Mieszkanie Plus.

Przeciw wycince. PO proponuje własną nowelizację ustawy o ochronie przyrody

Posłowie Platformy Obywatelskiej złożyli w Sejmie projekt nowelizacji ustawy o ochronie przyrody. Projekt został już skierowany do pierwszego czytania Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa.

Kraków wprowadzi rowery miejskie z komputerami pokładowymi i GPS

Stolica Małopolski jest pierwszym polskim miastem, które wprowadza rowery nowej generacji, w pełni zautomatyzowane i robi to w systemie koncesyjnym, zamiast klasycznego przetargu publicznego. To pozwoli miastu na spore oszczędności.

Migracja głównym tematem obrad unijnych samorządów na Malcie

Wymiar humanitarny powinien być naczelną zasadą dla naszych działań - powiedział w środę na Malcie szef Europejskiego Komitetu Regionów Markku Markkula, otwierając konferencję na temat migracji.

Najnowsze

Popularne

css.php