Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Banner głowny – Transma
Bentley – banner główny

Drogi i komunikacja

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

We Wrocławiu będzie publiczna wypożyczalnia samochodów elektrycznych

Pierwsze samochody elektryczne do dyspozycji mieszkańców będą dostępne już wiosną 2018 r. System powstanie w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

W Warszawie będzie darmowa komunikacja miejska dla uczniów

Od 1 września tego roku biletów ZTM nie będą musieli kupować uczniowie wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów w Warszawie.

Gowin: autobusy elektryczne zaczną kursować regularnie w polskich miastach [WIDEO]

Jestem przekonany, że jeszcze w tej kadencji autobusy elektryczne mogą zacząć kursować regularnie w polskich miastach - powiedział wicepremier Jarosław Gowin, komentując nowy program wsparcia NCBR, dzięki któremu ma w Polsce powstać bezemisyjny autobus elektryczny.

Polska znów cała w smogu. Na Śląsku darmowa kolej, w Krakowie – komunikacja miejska

W poniedziałek przejazdy Kolejami Śląskimi będą darmowe dla kierowców, którzy zamiast samochodu wybiorą podróż pociągiem. Bezpłatne przejazdy wprowadzono z powodu smogu również w Krakowie.

Poznański Szybki Tramwaj (PST) kończy 20 lat

Działa od lat 90., a dziś dziennie porusza się nią nawet 100 tys. osób. Mowa o tzw. PeSTce (Poznańskim Szybkim Tramwaju), która w ten weekend kończy 20 lat.

W Katowicach zaparkujesz z pomocą… aplikacji na telefon

W Katowicach trwają testy związane z nowoczesnym rozwiązaniem ułatwiającym parkowanie samochodów. Dzięki specjalnej aplikacji kierowca dowie się, czy wybrane przez niego miejsce jest wolne.
MKO do 20 kwietnia
css.php