1 / 93

Od czwartku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich można oglądać ekspozycje i produkty przygotowane przez wystawców z branży zieleniarskiej i ogrodniczej. Zobacz targi Gardenia 2017 od środka!

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 odbywają się w dniach 2-4 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jak co roku na targach Gardenia można liczyć na różnorodność oferty i przygotowane z okazji wydarzenia rabaty. W jego ramach odbędzie się też cykl warsztatów prowadzonych przez telewizyjne gwiazdy. Na terenie targów można też uzyskać porady odnośnie aranżacji zielonej przestrzeni czy spotkać się w gronie profesjonalistów.

Sukces Gardenii w poprzednich latach sprawił, że tegoroczna odsłona cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony wystawców i odwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza stale rośnie, a w wydarzeniu biorą udział największe firmy z branży ogrodniczej.

W gronie wystawców pojawią się także firmy dotychczas nieznane na polskim rynku. – Wzrost liczby wystawców to część długofalowej strategii rozwoju targów Gardenia – podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Liczyliśmy, że w tym roku również nastąpi postęp w tym zakresie. Jednak obecna ilość zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania – dodaje.

Zdecydowana większość wystawców, którzy regularnie uczestniczą w Gardenii, planuje zaprezentować szerszą ofertę produktów i usług. To podejście przekłada się na wzrost powierzchni poszczególnych stoisk.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj