Z myślą o Tobie przygotowaliśmy nową odsłonę Portalu Komunalnego. Ochrona środowiska i gospodarka komunalna to zbyt ważne tematy, aby którakolwiek z informacji umknęła Twojej uwadze. Mamy nadzieję, że Portal Komunalny będzie dla Ciebie teraz jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny.

Wielu z Was na pewno zauważyło, że nasza strona diametralnie się zmieniła. Choć dla osób, które bacznie obserwują nasz Facebook i Twitter, nie powinno być to dużym zaskoczeniem. Tam bowiem od kilku dni informowaliśmy o nadchodzącej w naszym serwisie zmianie.

Idziemy naprzód

Dotychczasowy układ naszej strony był poprawny, jednak z czasem pojawiła się potrzeba poprawy czytelności czy wygody nawigacji po portalu.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest wdrażanie innowacji i usprawnianie funkcjonalności produktu internetowego. Były to jedne z nadrzędnych celów, które przyświecały wdrażaniu nowej wersji naszego portalu.

Pozwalamy tematom wybrzmieć

Prowadząc serwis w poprzednim kształcie, stosunkowo często mogliśmy usłyszeć, że poruszamy ważne tematy i dobrze je opracowujemy, ale Czytelnicy nie zawsze potrafili wychwycić interesującą ich informację w gąszczu innych.

Zdecydowaliśmy się to zmienić. Teraz każdy pilny temat będzie nie tylko wyraźnie widoczny w największym panelu na stronie, ale pojawi się przy nim również specjalna adnotacja z określoną kategorią bądź plakietką „Pilne”. Wszystko po to, aby żadna ważna informacja nie umknęła Twojej uwadze.

Każdy, kto chce być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi informacjami o ochronie środowiska i gospodarce komunalnej, powinien zwrócić uwagę na przewijany pasek informacyjny znajdujący się u góry strony, zaraz pod menu. Przez cały czas będziemy tam pokazywać 5 najnowszych wpisów ze strony bądź, w sytuacji wyjątkowej, jeden wpis z adnotacją „Pilne”.

Warto też zwrócić uwagę na samo menu, które stało się jeszcze lepszym narzędziem do poruszania się po stronie. Oprócz wspomnianego paska informacyjnego oraz przycisków kategorii tematycznych, znajduje się tam również belka wyszukiwania – tak, aby móc w każdej chwili znaleźć pożądaną informację. Za pomocą nowych przycisków można nas też obserwować, skontaktować się z nami i udostępniać nasze treści poprzez kanały społecznościowe za pomocą ikonek Facebook, Twitter i YouTube.

To jednak tylko kilka wybranych usprawnień dotyczących naszej nowej strony. Serdecznie zachęcamy do odkrywania i wypróbowywania kolejnych – zapewniamy, że jest ich całkiem sporo, a wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie.

Nowe opcje reklamowe

Jednym z największych wyzwań podczas tworzenia strony internetowej jest to, aby była ona w pełni funkcjonalna i atrakcyjna dla Czytelników, posiadając jednocześnie potencjał reklamowy.

Aby pogodzić te dwa cele, zdecydowaliśmy się również na przemodelowanie naszego systemu reklamowego. Wszystkie formaty graficzne mają teraz funkcję rotowania, a więc zmieniają się w czasie rzeczywistym, bez konieczności zajmowania dodatkowego miejsca. W naszej ofercie pojawiły się nowe miejsca na reklamy i artykuły sponsorowane. Posiadamy też kilka zupełnie nowych form promocji, w tym reklamę wideo.

Ochrona środowiska i gospodarka komunalna. To ważne.

Najważniejsza dla Portalu Komunalnego jest jednak jego zawartość. Tematyka związana z ochroną środowiska i gospodarką komunalną (przede wszystkim w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie) jest dla nas, i zapewne dla Ciebie, najistotniejsza. Szczególnie teraz, gdy jako globalne społeczeństwo mierzymy się z wieloma problemami środowiskowymi i każde rozwiązanie jest na wagę złota.

Mamy świadomość, że potrzebujesz dobrych, pewnych, szybkich i rzetelnych informacji, które przedstawią te ważne tematy w przystępny i zrozumiały sposób. Wierzymy, że taki właśnie jest nowy Portal Komunalny. Zmieniliśmy go dla Ciebie.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj