Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Avermann banner główny 970 x 250

Technika komunalna

Wpisy

Wpisy

Innowacyjne belownice Europress Balex ze Złotym Medalem MTP [WIDEO]

Artykuł promocyjny. Firma Eco-Projekt podczas targów Pol-Eco-System 2016 została wyróżniona Złotym Medalem MTP. O nagrodzonym produkcie - belownicach pionowych Europress serii Balex - opowiada Maciej Szkudlarek z Eco-Projekt.

Leblan – rozwiązania technologiczne pod klucz

Artykuł promocyjny. Leblan, powstała w 1967 roku firma hiszpańska wyspecjalizowana jest w dostawach kompletnych instalacji technologicznych, w tym między innymi instalacji do przetwarzania odpadów, produkcji betonu oraz przetwarzania kruszyw. Innowacyjność, jakość, doświadczenie i dynamizm to kluczowe cechy tej firmy o imponującej liczbie referencji na całym świecie.

Znamy zdobywców Złotych Medali na Pol-Eco-System 2016

Sąd Konkursowy postanowił w tym roku przyznać na targach Pol-Eco-System w Poznaniu aż jedenaście Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Laureaci odbiorą je podczas uroczystości pierwszego dnia targów, 11 października.

Nowe urządzenie wysokociśnieniowe na gorącą wodę HDS Trailer firmy Kärcher montowane na przyczepie

Już dziś wiadomo, że jeden z modeli HDS Trailer został wyróżniony na mających odbyć się w dniach 11-14 października 2016 Targach POL – ECO SYSTEM w Poznaniu. Urządzenie zdobyło złoty medal. Wyróżniony model to HDS 13/35 De Tr. HDS Trailer to wyjątkowe urządzenia, które sprawdzają się w każdych warunkach i w każdym zadaniu. Idealne do zastosowań komunalnych jak i do przemysłu.

Nowy żuraw Fassi już na polskim rynku

Wraz z początkiem września na polskim rynku zadebiutował najnowszy model żurawia FASSI – lekki F40B. Zastąpi żurawie F40A i F38A.

Wielozadaniowa prasa do belowania surowców wtórnych z serii MAC/2

Macpresse Europe S.r.l przedstawiło nareszcie wyniki lat ciężkiej pracy. Prasa belująca z serii /2 została po raz pierwszy zaprezentowana podczas światowych targów technologii z zakresu ochrony środowiska IFAT 2016.
css.php