Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Banner głowny – Transma
Bentley – banner główny
Trusted Cloud

Archiwa

Oprogramowanie CAD w branży wod-kan

Na temat oprogramowania w branży wodociągów i kanalizacji mówi Robert Mankowski, wiceprezes ds. rozwoju produktów w Bentely Systems.

Mikroskop elektronowy a problemy z produkcją

Artykuł promocyjny. Firmy często borykają się z problemami technologicznymi, pojawiającymi się np. na liniach produkcyjnych, których standardowe analizy laboratoryjne nie są w stanie rozwiązać. W takiej sytuacji potrzeba nieszablonowego podejścia do problemu, popartego szeroką wiedzą oraz często dostępem do zaawansowanej aparatury chemicznej. Laboratoria badawcze Waste-Klastra Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego dysponują takim sprzętem i nie raz już ratowały firmy z opresji.

Bezpieczeństwo i efektywność, czyli wyzwania branży wodno-kanalizacyjnej

Artykuł promocyjny. Sektor dostaw wody, zarówno w Polsce, jak i za granicą, stanowi niezwykle istotną gałąź gospodarki i element codziennego życia milionów osób. Ze względu na swoje strategiczne znaczenie, ważne staje się zapewnienie odpowiedniego stopnia bezpieczeństwa i kontroli wszystkich sieci wodociągowych, oczyszczalni i przepompowni.

Firma Contenur zdobyła nagrodę Acanthus Aureus na Pol Eco System 2016 [WIDEO]

Artykuł promocyjny. Zajmująca się produkcją i sprzedażą pojemników na odpady komunalne firma Contenur została wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus podczas targów ochrony środowiska Pol-Eco-System 2016.

W Polsce sprzedaje się coraz więcej maszyn do gospodarki odpadami

Artykuł promocyjny. Choć ten rok jeszcze się nie skończył, producenci maszyn już teraz obserwują wzrost zainteresowania produktami do gospodarowania odpadami w porównaniu do zeszłego roku.

Innowacyjne belownice Europress Balex ze Złotym Medalem MTP [WIDEO]

Artykuł promocyjny. Firma Eco-Projekt podczas targów Pol-Eco-System 2016 została wyróżniona Złotym Medalem MTP. O nagrodzonym produkcie - belownicach pionowych Europress serii Balex - opowiada Maciej Szkudlarek z Eco-Projekt.

Leblan – rozwiązania technologiczne pod klucz

Artykuł promocyjny. Leblan, powstała w 1967 roku firma hiszpańska wyspecjalizowana jest w dostawach kompletnych instalacji technologicznych, w tym między innymi instalacji do przetwarzania odpadów, produkcji betonu oraz przetwarzania kruszyw. Innowacyjność, jakość, doświadczenie i dynamizm to kluczowe cechy tej firmy o imponującej liczbie referencji na całym świecie.

Znamy zdobywców Złotych Medali na Pol-Eco-System 2016

Sąd Konkursowy postanowił w tym roku przyznać na targach Pol-Eco-System w Poznaniu aż jedenaście Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Laureaci odbiorą je podczas uroczystości pierwszego dnia targów, 11 października.

Nowe urządzenie wysokociśnieniowe na gorącą wodę HDS Trailer firmy Kärcher montowane na przyczepie

Już dziś wiadomo, że jeden z modeli HDS Trailer został wyróżniony na mających odbyć się w dniach 11-14 października 2016 Targach POL – ECO SYSTEM w Poznaniu. Urządzenie zdobyło złoty medal. Wyróżniony model to HDS 13/35 De Tr. HDS Trailer to wyjątkowe urządzenia, które sprawdzają się w każdych warunkach i w każdym zadaniu. Idealne do zastosowań komunalnych jak i do przemysłu.

Nowy żuraw Fassi już na polskim rynku

Wraz z początkiem września na polskim rynku zadebiutował najnowszy model żurawia FASSI – lekki F40B. Zastąpi żurawie F40A i F38A.

Najnowsze

Popularne

css.php