Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
PIĄTKA S.J. do 2 lipca

Technika komunalna

Wpisy

Agrex-Eco do 12 maja

Wpisy

Znamy zdobywców Złotych Medali na Pol-Eco-System 2016

Sąd Konkursowy postanowił w tym roku przyznać na targach Pol-Eco-System w Poznaniu aż jedenaście Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Laureaci odbiorą je podczas uroczystości pierwszego dnia targów, 11 października.

Nowe urządzenie wysokociśnieniowe na gorącą wodę HDS Trailer firmy Kärcher montowane na przyczepie

Już dziś wiadomo, że jeden z modeli HDS Trailer został wyróżniony na mających odbyć się w dniach 11-14 października 2016 Targach POL – ECO SYSTEM w Poznaniu. Urządzenie zdobyło złoty medal. Wyróżniony model to HDS 13/35 De Tr. HDS Trailer to wyjątkowe urządzenia, które sprawdzają się w każdych warunkach i w każdym zadaniu. Idealne do zastosowań komunalnych jak i do przemysłu.

Nowy żuraw Fassi już na polskim rynku

Wraz z początkiem września na polskim rynku zadebiutował najnowszy model żurawia FASSI – lekki F40B. Zastąpi żurawie F40A i F38A.

Wielozadaniowa prasa do belowania surowców wtórnych z serii MAC/2

Macpresse Europe S.r.l przedstawiło nareszcie wyniki lat ciężkiej pracy. Prasa belująca z serii /2 została po raz pierwszy zaprezentowana podczas światowych targów technologii z zakresu ochrony środowiska IFAT 2016.

Prasy ślimakowe – recepta na skuteczne i tanie odwadnianie osadów ściekowych

Artykuł promocyjny. Zgodnie z aktualnymi prognozami w 2020 roku na polskich oczyszczalniach ścieków będzie powstawać ok. 770.000 Mg suchej masy, czyli prawie 4 miliony metrów sześciennych odwodnionych osadów ściekowych.

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki zostało Silver Media Partnerem Intersolar Europe 2015 w Monachium

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki (PV POLAND) weźmie udział w Międzynarodowych Targach Intersolar Europe 2016, które odbędą się w Monachium w dniach 22 - 24 czerwca 2016.
css.php