Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Conexpest nagłówkowy 750 x 300
Banner głowny – Transma
Bentley – banner główny
Wodzisław Śląski banner główny 750 x 100

Zieleń miejska

Wpisy

Educarium pasek boczny 300 x 250

Wpisy

Koniec wycinki? Posłowie przyjęli nowelizację ustawy o ochronie przyrody

Sejm przegłosował w piątek nowe przepisy dotyczące m.in. wycinki drzew i krzewów autorstwa Prawa i Sprawiedliwości. Projekty Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej zostały odrzucone.

Zobacz targi zieleni Green Days od środka! [GALERIA]

Targi Green Days zorganizowane zostały po raz pierwszy. Wydarzenie odbywa się od piątku, 7 kwietnia do niedzieli w podwarszawskim Nadarzynie. Zobacz naszą galerię zdjęć!

Posłowie pracują nad przepisami ws. wycinki drzew

Na czwartkowym posiedzeniu Sejmu odbyło się drugie czytanie projektu nowelizacji ustawy o ochronie przyrody autorstwa posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Nowoczesne wizje przestrzeni miejskiej – konferencja „Dzień Planisty”

Szeroko rozumiane zagospodarowanie przestrzenne i gospodarka przestrzenna to pojęcia wielowymiarowe, obejmujące zarówno zagadnienia techniczne, przyrodnicze, jak i administracyjno-prawne oraz społeczne. Stąd też potrzeba wymiany doświadczeń w tym zakresie. Okazją ku temu jest konferencja „Dzień Planisty”, która odbywa się w Poznaniu.

Ustawa o ochronie przyrody na czwartkowym posiedzeniu Sejmu

W ramach 39. posiedzenia Sejmu zaplanowano omówienie propozycji poselskich projektów nowelizacji ustawy o ochronie przyrody.

Green Days – nowe targi dla zielonej branży startują już w piątek

W najbliższy piątek w podwarszawskim Nadarzynie, rozpocznie się pierwsza edycja Międzynarodowych Dni Zieleni Green Days. Ekspozycja targowa i towarzyszące jej wydarzenia pojawią się w ramach sześciu salonów: Architektury Krajobrazu, Małej Architektury, Ogrodnictwa, Techniki Ogrodniczej, Florystyki oraz Pszczelarstwa.
Equipo 300 x 250
css.php