Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Banner głowny – Transma
Bentley – banner główny

Zieleń miejska

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

Studenci z Gliwic wyróżnieni za projekt centrum kultury we Florencji

W międzynarodowym konkursie „Star for Talents” na zaprojektowanie centrum kultury we Florencji studenci Politechniki Śląskiej okazali się jednymi z najlepszych. Zajęli 2. i 3. miejsce, a także otrzymali wyróżnienia.

Targi Gardenia 2017 już wkrótce w Poznaniu. Zobacz, kto zdobył darmowe wejściówki!

W ramach specjalnej akcji promocyjnej poprosiliśmy naszych czytelników, aby powiedzieli nam dlaczego to właśnie oni powinni dostać darmowe wejściówki na tegoroczne targi zieleniarskie Gardenia. Zobacz, kto zwyciężył!

Targi Gardenia 2017 już w marcu w Poznaniu! [KONKURS]

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 odbędą się w dniach 2-4 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Termin jest nieprzypadkowy - zbiega się bowiem z początkiem kalendarzowej wiosny i rozpoczęciem prac ogrodniczych.

Leczenie ogrodem. Coraz więcej osób chce studiować hortiterapię

W Polsce rośnie zainteresowanie hortiterapią, czyli terapią ogrodniczą - oceniają przedstawiciele Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, który wspólnie z tamtejszą Akademią Wychowania Fizycznego uruchamia kształcenie w tym kierunku w ramach studiów podyplomowych.

„Miejska Sztuka Ogrodowa” 2017 już wkrótce w Poznaniu!

Nowelizacja ustawy o ochronie przyrody, rewitalizacja Łodzi, zieleń miejska w mikroskali, idea slow city, bezpieczny i niedrogi plac zabaw, inwestycje w dog parki, marketing ośrodków miejskich i oprogramowanie dla branży – to tylko kilka z tematów, które pojawią się podczas jedenastej edycji seminarium "Miejska Sztuka Ogrodowa".

We Włoszech powstał ogród w kształcie plastra miodu

We włoskiej Favarze powstał – zaprojektowany przez studio OFL – multisensoryczny ogród „Zighizaghi”. Niewielki, wyposażony w automatyczny system nawadniania ogród, który znajduje się w sercu miasta, zachwyca wizjonerskim połączeniem geometrii, natury i biologii.
MKO do 20 kwietnia
css.php