35 lat samorządności – czas dobrze wykorzystany
„35 lat samorządności. Czas dobrze wykorzystany” na kampanię pod tym hasłem zaprasza Związek Miast Polskich. Dziś, 27 maja obchodzimy „Dzień Samorządu Terytorialnego”, aby upamiętnić pierwsze, w pełni demokratyczne wybory do rad gmin i miast, które odbyły się tego dnia, 35 lat temu.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej ten kod na swoją witrynę, aby osadzić element