Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Europlast 970 x 250
Neo Bio Energy 750 x 300

Modernizacja sieci ciepłowniczych w Elblągu za niemal 27 mln zł

Jeszcze w maju rozpocznie się modernizacja sieci ciepłowniczych w Elblągu. Oprócz unowocześnienie sieci poprawić ma się także jakość powietrza. Projekt dofinansowany jest z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Aktualności

Kto jest kim w Ministerstwie Klimatu? Wiemy, komu przypadły departamenty

Na stronach Ministerstwa Klimatu pojawiła się informacja o podziale obowiązków miedzy poszczególnymi ministrami i wiceministrami.

Ponad 2000 zł kary za niewrzucenie maseczki lub rękawiczek do kosza

Karę do 500 euro, czyli niemal 2250 zł za wyrzucenie na ulicy zużytej maseczki i rękawiczek ochronnych wprowadziły w poniedziałek władze Rzymu. - To haniebne zachowanie będzie dzięki temu rozporządzeniu surowo karane - powiedziała burmistrz Virginia Raggi.

ROTOPRESS – czysty i korzystny obrót

Bioodpady i popioły z palenisk domowych stanowią istotną część strumienia odpadów, w dodatku część bardzo problemową przy zbiórce. Z pomocą przychodzi tu specjalistyczny pojazd – ROTOPRESS – najbardziej ekonomiczna śmieciarka, dzięki której zagęszczasz i oszczędzasz.

Zakończyła się akcja gaśnicza na składowisku odpadów w Pyszącej

Na składowisku odpadów w miejscowości Pysząca niedaleko Śremu (woj. wielkopolskie) zakończyła się w poniedziałek akcja gaśnicza – podała śremska straż pożarna. Działania na składowisku trwały od początku miesiąca.

ROP bez udziału organizacji odzysku!

Dyskusja nad tym jak usprawnić system gospodarki odpadami, jak wywiązać się z założonych przez UE poziomów recyklingu i odzysku /poziom recyklingu odpadów komunalnych w 2020 r. powinien wynosić 50 %), toczy się od dłuższego czasu.

Gorzów Wlkp. dołącza do miast, które ograniczają koszenie i zakładają łąki kwietne

Gorzów Wielkopolski przygotowuje się do zmian w utrzymaniu niektórych elementów miejskiej zieleni. W ostatnich dniach miejscy specjaliści od zieleni analizowali między innymi sytuację dotyczącą ograniczenia koszenia traw i tworzenia łąk kwietnych.
css.php