Awaria ciepłownicza we Włocławku. Połowa mieszkańców bez ogrzewania

Uszkodzenie głównej magistrali ciepłowniczej pozbawiło ogrzewania ok. 50 tys. mieszkańców Włocławka. Awaria dotknęła 3 dzielnice i objęła niemal 60% miasta. Jak zapowiada prezydent Krzysztof Kukucki, ciepło powinno wrócić do odbiorców około północy.