Będzie więcej pieniędzy z NFOŚiGW na ocieplenie i modernizację szkół oraz przedszkoli
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) zwiększył budżet programu „Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół” do ponad 1,78 mld zł. Do samorządów trafi dodatkowe 73 mln zł ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej ten kod na swoją witrynę, aby osadzić element