Przedstawiciele organizacji pozarządowych, branży odpadowej i samorządów będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach poświęconych współpracy przy organizacji systemów selektywnej zbiórki odpadów. Szkolenie zorganizują w czerwcu w Warszawie Europejskie Biuro Ochrony Środowiska oraz fundacja Alter Eko.

W jaki sposób organizacje pozarządowe, samorządy i biznes mogą współdziałać w celu osiągnięcia założeń gospodarki o obiegu zamkniętym? Jak poprawić efektywność selektywnej zbiórki odpadów? Jakie są europejskie trendy w tej dziedzinie? Odpowiedzi będzie można uzyskać podczas nieodpłatnych warsztatów, które odbędą się 16-17 czerwca 2016 r. w Warszawie (sala Warsztatu Warszawskiego przy Placu Konstytucji). W ramach prowadzonego przez ekspertów szkolenia zaplanowano także wyjazd techniczny do sortowni firmy BYŚ.

Co istotne, udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Organizator zapewnia przedstawicielom organizacji pozarządowych zakwaterowanie i zwrot kosztów podróży. Liczba miejsc na wydarzeniu jest jednak ograniczona, więc w warsztatach może wziąć udział tylko jeden przedstawiciel danej organizacji.

Szczegółowy program warsztatów można znaleźć TUTAJ.

Kontakt z organizatorem: biuro@altereko.pl

Czytaj więcej

Skomentuj