Jubileuszowy Kongres Envicon i targi Pol-Eco-System 2016 już wkrótce! Wszystkich uczestników tych wydarzeń zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji, która w znaczny sposób ułatwi nawigację po najważniejszych targowych wydarzeniach.

Targi Pol-Eco-System, które w tym roku odbędą się między 11 a 14 października, to już nie tylko przestrzeń dla wystawców, lecz także miejsce dla odbywających się licznych konferencji, seminariów i debat. W ramach imprezy odbędzie się m.in. Kongres Envicon (10-11 października), Forum Recyklingu (11-13 października) oraz Forum Czystej Energii (12-13 października).

Aby pomóc uczestnikom w nawigacji po wszystkich wydarzeniach, firma Abrys we współpracy z Unisoft przygotowała specjalną aplikację mobilną. Jej głównym przeznaczeniem jest przejrzysta prezentacja wszystkich punktów programu Kongresu Envicon 2016. Nie zabrakło jednak także opisu i programów pozostałych wydarzeń tegorocznych targów Pol-Eco-System, w tym Forum Recyklingu oraz Forum Czystej Energii.

Poza wspomnianymi funkcjami aplikacji, w zakładce “Informacje” znaleźć można także lokalizację Międzynarodowych Targów Poznańskich do wykorzystania w swojej nawigacji. Aby nie przegapić najważniejszych wydarzeń, narzędzie umożliwia także utworzenie specjalnych przypomnień. Dla użytkowników chętnych dowiedzenia się czegoś więcej na temat prelegentów powstała o tej nazwie zakładka. Dzięki aplikacji można również oceniać prelekcje lub porozmawiać z zalogowanymi jej użytkownikami. A po zakończonych sesjach, jak i Gali Enviconu w „galerii” obejrzeć zdjęcia.

Pobierz aplikację Envicon ze sklepu Google Play

pobierz-z-google-play-system-android-na-androida

Pobierz aplikację Envicon z App Store

app-store-button

 

strona-aplikacji-a5_flat_cs3

 

Czytaj więcej

Skomentuj