Fortum wydało w tym sezonie 43 mln zł na dekarbonizację elektrociepłowni w Zabrzu
Blisko 50 mln zł przeznaczył w sezonie 2025-26 koncern Fortum na inwestycje w swoją infrastrukturę w Zabrzu i Bytomiu – podała w poniedziałek spółka. 32 mln zł z tej kwoty trafią na początek prac dekarbonizacyjnych w Elektrociepłowni Zabrze. Spółka chce wyeliminować z miksu paliwowego węgiel do końca 2027 r.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej ten kod na swoją witrynę, aby osadzić element