Rada RIPOK wraz z redakcją “Przeglądu Komunalnego” podczas targów Pol-Eco-System 2016 w Poznaniu stworzy otwartą platformę do dyskusji nad aktualnymi problemami branży zagospodarowania odpadów komunalnych.

Dzięki współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od 11 do 13 października odbędzie się otwarte dla wszystkich zwiedzających Forum RIPOK. Będzie to miejsce, gdzie zarządzający instalacjami, eksperci, samorządowcy oraz dostawcy urządzeń i technologii będą mogli wymienić się doświadczeniami m.in. w eksploatacji zakładów, ich funkcjonowaniu w systemie gospodarki odpadami oraz planowanych pracach związanych z modernizacją czy budową nowych instalacji.

Forum RIPOK trwać będzie przez trzy dni targów od 11 do 13 października. Pierwszy dzień (wtorek) będzie mieć formułę otwartego spotkania Rady RIPOK.

Przez kolejne dwa dni (środa, czwartek) poruszone zostanie kilka obszarów tematycznych, gdzie zarządzający RIPOK-ami będą mogli w nieskrępowanej formie przedstawić swoje opinie, doświadczenia, czy zaprezentować dokonania. Zapraszamy do udziału i dyskusji.

Dla zwiedzających wstęp na Międzynarodowe Targi Poznańskie jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.mtp24.pl.

Forum RIPOK zorganizowane jest na terenie MTP w pawilonie 5, sektor F, stoisko 137 w ogólnodostępnej sali konferencyjnej.

Aktualny program Forum RIPOK dostępny jest TUTAJ.

 

Czytaj więcej

Skomentuj