1 / 3

Ponad 3 tys. wystawców z ponad 50 krajów i około 135 tys. spodziewanych odwiedzających – takimi liczbami szczyci się IFAT 2016, czyli największe targi poświęcone technologiom środowiskowym, które rozpoczęły się w poniedziałek w Monachium.

Technologie dla gospodarki wodno-ściekowej czy gospodarki odpadami prezentowane będą na powierzchni 230 tys. m kw. Targów Monachijskich do 3 czerwca. Jak zwykle, wystawom towarzyszyć będą pokazy specjalistycznego sprzętu i urządzeń oraz dyskusje i prelekcje eksperckie.

Od dobrych kilku lat targi IFAT są dominującą imprezą w branży ochrony środowiska w Europie, a nawet na świecie. Nic dziwnego zatem, że do Monachium przyjeżdża coraz więcej firm z Polski.

I tak, w tym roku efektownie, bo na sporym stoisku, prezentuje się tam np. Pronar, producent maszyn komunalnych. Poza tym wśród polskich przedsiębiorstw działających w branży ochrony środowiska na IFAT można znaleźć spółkę Bioelektra, zajmującą się inwestycjami z zakresu przetwarzania odpadów komunalnych czy EkoWodrol, specjalizującą się w budowie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz technologiach uzdatniania wody i oczyszczania ścieków.

Łącznie z Polski wystawia się w Monachium 29 firm.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

1 Komentarz

Skomentuj