Tegoroczna, jubileuszowa edycja Kongresu Envicon zgromadzi rekordową liczbę uczestników! Swoją obecność podczas wydarzenia zadeklarowało niespotykanie liczne grono osób.

Już blisko 700 osób zdecydowało się wziąć udział w Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska Envicon. Wśród nich znajdują się przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, eksperci oraz reprezentanci świata nauki, prezesi renomowanych firm w branży ochrony środowiska i nie tylko.

Na Kongresie firma Abrys będzie gościć m.in. przedstawiciela Komisji Europejskiej – Georgesa Kremlisa, przedstawicieli Ministerstwa Środowiska: wiceministra odpowiedzialnego za gospodarkę odpadami – Sławomira Mazurka i Dyrektor Departamentu Gospodarki Odpadami – Magdę Gosk oraz przedstawiciela Ministerstwa Energii – Janusza Michalskiego.

Nowością podczas tegorocznego Kongresu Envicon są sesje: Energetyka i Ochrona powietrza. W ramach tej drugie odbędzie się Konferencja „Niska Emisja – poważny problem”. Novum jest także Forum RIPOK. Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się również premiera pierwszego raportu nt. gospodarki o obiegu zamkniętym dla Polski.

Envicon to najbardziej rozpoznawalne i prestiżowe spotkanie branży ochrony środowiska w Polsce. Odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w Pawilonie 15 oraz na targach Pol-Eco-System.

Czytaj więcej

Skomentuj