Latem energetyka mogłaby być zasilana wyłącznie z paneli słonecznych?

Paneli fotowoltaicznych w Polsce jest tak dużo, że teoretycznie między godziną 10 a 16, w miesiącach letnich kraj mógłby być zasilany wyłącznie z nich – twierdzi Piotr Krupa-Lubański z Fundacji Demokracji Bezpośredniej, pomysłodawca tzw. zielonych godzin.