Jeszcze tylko do poniedziałku, 25 kwietnia, redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” zbiera głosy branży wod-kan w zorganizowanych przez nią konkursach.

Kto zostanie managerem roku branży wod-kan 2015 roku? Która inwestycja w tej branży zasługuje na specjalne wyróżnienie? Organizowane przez  redakcję miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” dwa konkursy skierowane do podmiotów z branży wodno-ściekowej: „Manager Roku 2015 Wod-Kan” i „Inwestycja Roku 2015 Wod-Kan”  powoli dobiegają końca. Jeszcze tylko przez kilka dni przedstawiciele stowarzyszeń branżowych oraz członkowie zwyczajni Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” mogą oddawać głos na swojego faworyta w obu plebiscytach.

Przypomnijmy, że aby zdobyć miano „Inwestycji Roku 2015 Wod-Kan” należało nadesłać zgłoszenie inwestycji realizowanej przez przedsiębiorstwo komunalne, wodociągowo-kanalizacyjne lub spółkę wodno-ściekową, która zakończyła się najpóźniej w roku 2015, a jej innowacyjność i rozwiązania technologiczne wyróżniają ją na tle innych. Z kolei o tytuł „Managera Roku 2015 Wod-Kan” starać się mogli zgłoszeni do konkursu, którzy piastują stanowiska managerskie, szczególnie zasłużeni dla sektora gospodarki wodno-ściekowej, wyróżniający się w swojej pracy i posiadający ponadprzeciętne zdolności managerskie.

Głosowanie odbywa się w drodze korespondencyjnej (poczta, fax, e-mail) lub poprzez specjalną aplikację internetową, dostępną TUTAJ.

Laureatów obu konkursów poznamy już 10 maja. Uroczyste przyznanie tytułów „Managera Roku 2015 Wod-Kan” oraz „Inwestycji Roku 2015 Wod-Kan” połączone z wręczeniem statuetek nastąpi podczas Gali Międzynarodowego Kongresu Envicon Water 2016 w Bydgoszczy, który towarzyszy XXIV Międzynarodowym Targom Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan 2016”.

Partner generalny
Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci

LOGO_SMM

Partner
Ziemski&Partners

ziemski_logo

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj