1 / 4

Podczas Gali Targów Ekotech i Enex oraz Enex-Nowa Energia w Kielcach nagrodzono medalami i wyróżnieniami produkty innowacyjne firm zarówno działających w gospodarce odpadów jak i w energetyce odnawialnej.

Komisja konkursowa targów Enex 2016 przyznała aż cztery medale – równorzędne nagrody. Otrzymały je: Galmet za pompy ciepła w systemie woda-ziemia Maksima, Instytut Automatyki Systemów Energetycznych za Moduł MSU-103, Wydział Inżynierii Środowiska, Geomatyki i Energetyki Politechniki Świętokrzyskiej za energooszczędne wentylatory oraz Instytut Fizyki PAN za innowacyjna trójwymiarową elektrodę  do zastosowań w ogniwach fotowoltaicznych od I do III generacji.

Medale targów Ekotech otrzymały z kolei w kategorii najlepsze, modernistyczne rozwiązanie maszyn, urządzeń, produktu, usługi i technologii firma LSA za Technologię produkcji CERTYD-U oraz Politechnika Częstochowska za TechNabio – Innowacyjne biopreparaty nawozowe do zastosowań w zrównoważonym rolnictwie i remediacji. Wyróżnienia  otrzymali natomiast APRIVA za mobilne urządzenie do mycia i dezynfekcji pojemników, Eneris Surowce za edukację mieszkańców Kielce – Redukuj – Odzyskuj – Przetwarzaj, BASF Polska za kompostowalne worki na bioodpady oraz HQRS za Re-Cleaner.

W ramach targów Ekotech, Enex oraz Enex-Nowa Energia za aranżację stoiska targowego i sposób promocji przyznano wyróżnienia za oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej firmom AK NOVA, MASTERTHERM POLSKA, AB-MICRO oraz spółce PGNiG Obrót Detaliczny.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

1 Komentarz

  1. Medal i nagroda specjalna przyznana przez jury za okresowy BB dla firmy N i instalacji w K.B.
    może wzorem oskarów i malin przyznawać tytuły w polsce w dziedzinie ochrony środowiska.

    Macie nominacje na ten rok? Piszcie
    Może ministrojstwo za brak rozporządzenia MBP

Skomentuj