Powstał serwis lifestyle’owy w oparciu o odzież używaną. Portal łączy miłośników mody i entuzjastów recyklingu.

Serwis stworzony przez VIVE Profit Center dedykowany jest wszystkim, którzy interesują się modą i są wrażliwi na ochronę środowiska. Każdy chętny może na tej stronie stworzyć swoją własną “szafę”.

Jak to działa?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zarejestrować się przez Facebooka, a po chwili można już zacząć inspirować innych swoim stylem. Na stronie każdy użytkownik może założyć konto, które pozwoli stworzyć szafę, gdzie można dodawać własne stylizacje lub inspiracje pod nowe zestawy.

Do każdej galerii można przypinać treści z portalu lub wgrywać własne zdjęcia. Serwis jest interaktywny i pozwala nawiązywać kontakty z innymi użytkownikami, tym samym można obserwować galerie innych „szafowiczów” i komentować ich zdjęcia. Dzięki temu osoba, która stworzy własny zestaw, może pokazać go innym miłośnikom mody i poznać ich opinie na temat własnych stylizacji.

Zrób to sam – DIY

Portal Szafa VIVE to również baza wiedzy zarówno z tematów związanych z modą, jak i działań dotyczących recyklingu. Każdy użytkownik może pozyskać informację na temat stylów ubioru, poczytać porady stylistki i poznać najnowsze trendy.

W sekcji „Baza wiedzy” znajdują się również artykuły z cyklu DIY („Do It Yourself”, czyli zrób to sam), gdzie „szafowicze” poznają sposoby na stworzenie własnych kompozycji z materiałów tekstylnych, które urozmaicą każdą stylizację.

Kolejna zakładka portalu to sekcja „Inspiracje”, gdzie użytkownik znajdzie wiele propozycji ubioru na każdą pogodę. Każdy zestaw ubrań został stworzony z tekstyliów zakupionych w sieci wielkopowierzchniowych sklepów VIVE Profit z odzieżą używaną. Idea portalu jest uwrażliwienie na kwestie ochrony środowiska poprzez świadome kupowanie odzieży z recyklingu, jednocześnie przy możliwości tworzenia własnych stylizacji.

szafavive

 

Czytaj więcej

Skomentuj