Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
John Deere 970 x 250

Ochrona przyrody

Abrys prenumerata 2019

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia
CCJ 300 x 250

Wpisy

Andrzej Duda: negocjacje podczas COP24 będą bardzo trudne

„Konferencja Stron Konwencji Klimatycznej ONZ COP24 – Katowice – polski punkt widzenia” z udziałem Prezydenta Andrzej Duda odbyła się w czwartek 29 listopada.

Europa ma zostać liderem w neutralności klimatycznej. Nowa strategia przyjęta

„Czysta planeta dla wszystkich” to tytuł przyjętej 28 listopada przez Komisję Europejską strategii. Celem jej jest neutralność emisji do 2050 r.

O stanie powietrza w Polsce podczas Envicon Environment 2018

O stanie powietrza w Polsce i programie rządowym "Czyste Powietrze" dyskutowali uczestnicy odbywającego się w Warszawie kongresu Envicon Environment. Głównym celem działań rządu jest walka z niską emisją z domów jednorodzinnych.

Envicon Environment 2018 – przyznano nagrody za ochronę środowiska [GALERIA]

W środę, 28 listopada podczas uroczystej gali kongresu Envicon 2018 w hotelu Sofitel Warsaw Victoria przyznano nagrody i wyróżnienia dla osób i instytucji działających na rzecz ochrony środowiska. Wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel, dla uczestników zagrał też zespół Dżem.

Promotorzy czystej energii nagrodzeni

W czasie gali kongresu Envicon Environment 2018 nagrodzono laureatów konkursu "Promotor Czystej Energii" w kategoriach "Czyste Powietrze" oraz "Osobowość".

Nagroda Pracy Organicznej dla Michała Wilczyńskiego

Nagrodę Pracy Organicznej im. Wojciecha Dutki podczas gali kongresu Envicon Environment 2018 otrzymał dr Michał Wilczyński, wybitny ekolog i geolog, ekspert w dziedzinie energii i paliw.
css.php