Piaggio Wanicki

Pojazdy Użytkowe

ul. Zakopiańska 288

30-435 Kraków

tel.: 603-477-005, 663-340-604

www.piaggio.wanicki.pl

Porter jest pojazdem użytkowym proponującym funkcjonalne, konkurencyjne cenowo i pewne rozwiązania. Dzięki swoim zwartym wymiarom idealnie nadaje się do jazdy w miejscach o gęstej zabudowie. Porter jest najzręczniejszym i najzwrotniejszym pojazdem użytkowym dostępnym na rynku w swojej klasie. Wyśmienity promień skrętu serii Porter – jedynie 3,7 m w porównaniu do średniej rynkowej 5,3 m – jest zasługą innowacyjnego systemu E.P.S. (Electronic Power Steering), który sprawia, że każde parkowanie jest niezwykle proste i szybkie, a prowadzenie pojazdu staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. Łatwość manewru w połączeniu z małym rozstawem kół umożliwia Porterowi łatwy dojazd do centrów miast i centrów historycznych, poruszanie się po wąskich uliczkach oraz miejscach zazwyczaj trudno dostępnych dla pozostałych pojazdów użytkowych.

Porter jest dostępny w wersji zarówno benzynowej MultiTech, jak i bardziej ekonomicznej w eksploatacji i przyjaznej środowisku wersji EcoPower zasilanej LPG.Badania przeprowadzone w celu zwiększenia komfortu pozwoliły zaoferować odpowiednie rozwiązanie, by z większą wygodą sprostać codziennym zajęciom. Kabina została zaprojektowana na nowo, a deska rozdzielcza wzbogacona, nadano jej też nowoczesny i ergonomiczny kształt. 

Melex Sp. z o.o.

ul. Inwestorów 25

39-300 Mielec

tel.: 17/773-81-00

fax: 17/773-81-01

e-mail: handel@melex.com.pl

www.melex.com.pl

Melex Sp. z o.o. oferuje ponad 100 wersji pojazdów elektrycznych. Tak szeroka oferta produktów w połączeniu z ponad 45-letnim...