Nowe inicjatywy Krajowego Forum

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast od 28 lat działa na rzecz firm z branży oczyszczania miast i gospodarki odpadami, produkujących sprzęt i urządzenia komunalne, a także pracujących na rzecz gospodarki komunalnej. I tak jak branża nieustannie się rozwija, tak też Forum nie stoi w miejscu i podejmuje wciąż nowe inicjatywy.

Członkami Krajowego Forum są najaktywniejsi menedżerowie pracujący w branży gospodarki odpadami. Są to ludzie związani z funkcjonowaniem branży we wszystkich jej obszarach, z ogromnym bagażem wiedzy i doświadczeń, którymi chętnie dzielą się z innymi – zwłaszcza z tymi stawiającymi dopiero pierwsze kroki w tej skomplikowanej dziedzinie gospodarki i ochrony środowiska. Mając to na uwadze, Zarząd KFDZOM postanowił stworzyć „Klub Mentora”.

Mentor KFDZOM

Kim jest mentor KFDZOM? To osoba, która ma stanowić istotny element na drodze rozwoju osób dopiero rozpoczynających bądź chcących rozpocząć karierę w branży. To ktoś, kto deklaruje bezinteresowne poświęcenie swojego czasu szukającym swojej ścieżki zawodowego rozwoju. To nie tylko ekspert, ale także mistrz, często zawodowy i duchowy przewodnik. Mentor to też ktoś, kto wcześniej osiągnął to, co wielu pragnie osiągnąć, i, co najważniejsze, jest to osoba, która wyciągnie pomocną dłoń do potrzebujących wsparcia, pomoże znaleźć właściwe rozwiązanie każdego zawodowego problemu oraz udzieli odpowiednich porad. Jak więc widać,...