AGREX-ECO Sp. z o.o. tel. 22/644-03-05 info@agrex-eco.pl www.agrex-eco.pl

W odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów, którzy doskonale wiedzą, jakich rozwiązań szukają do separacji, możemy zaoferować m.in. przesiewacze balistyczne lub bębnowe, gwiaździste lub dyskowe produkcji firmy Komptech.

Nowy przesiewacz gwiaździsty MULTISTAR ONE, nagrodzony Żaglem Rozwoju za najbardziej innowacyjny produkt targów Energy Expo Arena 2017, to mobilne rozwiązanie problemu zbyt długich elementów drewnianych, których zawracanie z powrotem do rozdrabniacza zwiększa efektywność procesu obróbki.

Przesiewacz bębnowy CRIBUS od lat pozostaje najbardziej „zielonym” z serii green efficiency® innowacyjnego programu firmy Komptech. Wszystko w maszynie jest napędzane elektrycznie, co minimalizuje koszty zużycia energii i eksploatacji całego urządzenia, wspomaganego przez nowy napęd bębna bez łańcucha „wheelgrip”.

Ofertę uzupełniają sita typu „flip flop” i wibracyjne BIVITEC produkcji Binder+Co. Są to sita o dużej selektywności do separacji trudno przesiewalnych, drobnych materiałów sypkich i wilgotnych, łodygowatych, które zatykają powierzchnie tradycyjnych sit.

Falubaz Polska S.A. S.K.A. tel. 68/326-71-28 falubaz@falubaz.com.pl www.falubaz.com.pl

Falubaz Polska SA SKA jest producentem sit bębnowych do odpadów komunalnych. Sito wyposażone jest w regulację obrotów za pomocą falownika oraz opcjonalnie w układ rewersowania obrotów pracujący w trybie automatycznym. Konstrukcja bębna ramowa. Średnica bębna, długość siewna, liczba sekcji siewnych, wielkość i format perforacji – wg wyboru klienta. Blachy sitowe segmentowane, przykręcane do konstrukcji bębna od wewnątrz. Wielkość blach umożliwia ich bezproblemową...