Największy ITPOK w Polsce już otwarty

Największa instalacja termicznego przekształcania odpadów w Polsce jest już oficjalnie otwarta. Choć Warszawska Wytwórnia Energii produkowała prąd i ciepło od kilku miesięcy, to na przecięcie wstęgi czekaliśmy do 19 lutego br. Tym samym stolica „zostawia w tyle” inne miasta; najpewniej aż do otwarcia ogromnego ITPOK-u przy zakładzie Qemetica w Inowrocławiu na początku kolejnej dekady.

PortalKomunalny.pl

Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić

Skopiuj i wklej ten kod na swoją witrynę, aby osadzić element