1 / 2

Redakcja „Wodociągów-Kanalizacji” do końca sierpnia czeka na zgłoszenia do III edycji konkursu „Głośna Woda” na najciekawsze inicjatywy edukacji ekologicznej organizowane przez przedsiębiorstwa wod-kan.

Po sukcesie dwóch pierwszych edycji konkursu, miesięcznik zaprasza firmy wodociągowe do wzięcia udziału w III edycji rywalizacji. Mogą w niej wystartować przedsiębiorstwa wod-kan z całej Polski, które w latach 2015-2016 podjęły ciekawe i nietuzinkowe działania edukacyjne.

Wystarczy napisać artykuł o objętości ok. 13 tys. znaków ze spacjami oraz przesłać zdjęcia i materiały obrazujące akcje edukacyjne aby zgarnąć tę wartościową nagrodę. Konkurs kierowany jest do przedsiębiorstw wod-kan w trzech kategoriach: przedsiębiorstwa wod-kan działające na obszarze do 30 tys., od 30 do 100 tys. i powyżej 100 tys. mieszkańców. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia 2016 r.

Nagroda, jaka czeka na zwycięzców to m.in. bezpłatny udział w Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska ENVICON, który odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 r. w Poznaniu podczas targów POL-ECO-SYSTEM. Dla zwycięskich przedsiębiorstw organizator przewidział dwa zaproszenia na tę imprezę oraz roczną prenumeratę miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”.

Więcej informacji na stronie miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”.

 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj