Polska i Norwegia wzmacniają współpracę energetyczną

Nowe partnerstwo Polski i Norwegii ma zwiększyć bezpieczeństwo dostaw energii, wesprzeć rozwój nowych technologii i wzmocnić rolę Polski jako regionalnego hubu gazowego dla Europy Środkowej.