NFO艢iGW finansuje Polski Hub Elektromobilno艣ci. 4,5 mld z艂 na fabryk臋 w Jaworznie
Narodowy Fundusz Ochrony 艢rodowiska i Gospodarki Wodnej (NFO艢iGW) podpisa艂 umow臋 na finansowanie Polskiego Hubu Elektromobilno艣ci kwot膮 4,5 mld z艂. 艢rodki pochodz膮ce z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) pozwol膮 na budow臋 nowoczesnej fabryki samochod贸w elektrycznych w Jaworznie. Inwestycja realizowana we wsp贸艂pracy z koncernem Foxconn zak艂ada transfer technologii i rozpocz臋cie produkcji w 2029 roku.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzi膰
Skopiuj i wklej ten kod na swoj膮 witryn臋, aby osadzi膰 element