SZOP-y będą grasować po Wrocławiu także w 2025 roku

Pod takim kryptonimem ukrywają się busy odbierające od mieszkańców Wrocławia problemowe odpady. Wśród nich między innymi kleje, baterie, leki i elektronikę. Urzędnicy podjęli decyzję o tym, że samochody wyjadą na wrocławskie ulice również w 2025 roku.