1 / 3

Niedawno na polskim rynku pojawił się nowy rodzaj równiarek. Są to Easy Grader, charakteryzujące się licznym zastosowaniem w terenie.

Doskonale sprawdzą się na placach budowy, boiskach sportowych i przy stabilizacji gruntu, ale przede wszystkim na ścieżkach rowerowych czy chodnikach, dzięki swojej kompaktowej budowie i wielofunkcyjności. Są zwrotne i łatwo dotrą w ograniczone przestrzennie miejsca. W Europie Zachodniej używane są również do prac na parkingach podziemnych i przy budowie hal.

Francuskiej produkcji równiarki Easy Grader o masie 2 700 kg pozwalają na efektywną pracę w zróżnicowanym terenie. Dodatkowym atutem jest napęd tandemowy (6×4) ze sprzęgłem kłowym. Maszynę wyróżnia jej praktyczność i łatwość w obsłudze. Wszystkie funkcje robocze i jazdy sterowane są  dwoma joystickami, ale ze względu na przepisy unijne oraz bezpieczeństwo, równiarka została wyposażona także w kierownicę, aby mogła poruszać się po drogach publicznych. Kierownica posiada wspomaganie hydrostatyczne.

Operatorzy korzystający z równiarki Easy Grader doceniają regulowany fotel i optymalną widoczność, które wpływają na komfort użytkowania. Na życzenie klienta mini równiarka Easy Grader może zostać wyposażone w szereg dodatkowych opcji, takich jak: przedłużenie lemiesza, zdejmowany pług przedni, przygotowanie hydrauliki pod montaż laserowego systemu niwelacji oraz centralne smarowanie. Producent oferuje także przyczepę transportową, która w połączeniu z możliwością złożenia ramy bezpieczeństwa w równiarce zapewnia ekonomiczne i komfortowe przewożenie maszyny.

Wyłącznym dystrybutorem równiarek Easy Grader w Polsce, jest firma Full Maszyny Budowlane. Zapewnia kompleksową ofertę maszyn.

Będąc od trzydziestu lat na rynku, firma Full Maszyny Budowlane potrafi odpowiednio dostosować się do oczekiwań klientów, wychodząc naprzeciw ich wymaganiom.