Targi Greenpower to największe wydarzenie związane z odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 7-9 maja w Poznaniu.

Podczas wydarzenia przedstawiane są nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki, biogazu, biomasy, energii wiatrowej, wodnej oraz geotermalnej, a także biopaliw. Na uwagę zasługuję także prezentacja infrastruktury ładowania oraz pojazdów elektrycznych.

Wiedza i praktyka

Greenpower to także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedsiębiorców, pracowników administracji oraz przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń. W programie zaplanowano panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, naukowców i praktyków oraz zagranicznych gości.

– Greenpower to platforma umożliwiająca zdobycie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych związanych z OZE. To także miejsce spotkania ekspertów z praktykami – wyjaśnia Marcin Gorynia, dyrektor targów Greenpower.

– W programie tegorocznej edycji targów nie zabraknie konferencji poświęconych fotowoltaice, magazynowaniu energii, efektywności energetycznej, a także elektromobilności – dodaje dyrektor targów.

Profesjonalni zwiedzający

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji.

Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Expopower oraz Drone Expo

Równocześnie z targami Greenpower odbędą się targi Expopower oraz Poznań Drone Expo. Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń dla branży elektrycznej i energetycznej.

W tym roku po raz pierwszy do bloku targów poświęconych energetyce dołączą targi Poznań Drone Expo. W ramach wydarzenia zaprezentowane zostaną możliwości dronów w praktyce, pokazy umiejętności pilotów dronów, a także prelekcje specjalistów z Polski i z zagranicy.

Więcej: https://greenpower.mtp.pl/pl/