1 / 5

Zamiatarki komunalne to specjalistyczne urządzenia, które wykorzystywane są do oczyszczania przestrzeni miejskich. Dostępne są różnorodne modele, dzięki którym możliwe jest oczyszczanie zarówno ulic, jak również chodników.

Rodzaje zamiatarek ulicznych

Zamiatarka komunalna to maszyna charakteryzująca się dużą mocą, niezbędna do skutecznego oczyszczania przestrzeni miejskich. Zamiatarki doskonale sprawdzają się zarówno na ulicach, jak i chodnikach, chociaż w obu przypadkach wykorzystywane są urządzenia nieco innego typu. Zamiatarki do sprzątania ulic są zazwyczaj większe, umieszczone na podwoziu samochodu ciężarowego, chociaż bardzo popularne są też zamiatarki uliczne do ciągnika. Zamiatarki komunalne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest oczyszczenie powierzchni pokrytej asfaltem lub betonem, a także kostką brukową.

Rozważając zakup należy zwrócić uwagę na rodzaj urządzenia. Dostępne są modele, które można przymocować nie tylko do ciągnika, ale również koparko-ładowarki czy wózka widłowego, jeżeli pojazd posiada kompatybilne mocowania.

Decydując o zakupie zamiatarki ulicznej doczepnej, jak np. zamiatarka komunalna do ciągnika przymocowana przy pomocy odpowiednich zaczepów warto zapytać sprzedawcę o dodatkowe możliwości urządzenia. Wybrane modele posiadają możliwość zainstalowania dodatkowych urządzeń, wpływających istotnie na jakość i skuteczność wykonywanej pracy. W zamiatarkach Tuchel efektywność sprzątania można poprawić dzięki montażowi dodatkowych, bocznych szczotek, zbiornika wody lub specjalnych spryskiwaczy.

Zamiatarki komunalne Tuchel – jakość za rozsądną cenę

Zamiatarki uliczne Tuchel to sprzęt charakteryzujący się doskonałą jakością. Solidne wykonanie oraz zastosowanie najlepszych i wytrzymałych części sprawia, że zamiatarki sprawdzają się podczas sprzątania przestrzeni miejskich. Warunki te wymagają wykorzystania najlepszego sprzętu, a marka Tuchel to sprawdzone produkty. W miastach, szczególnie dużych, urządzenia są stale eksploatowane w trudnych warunkach. Urządzenia stale narażone są na działanie niekorzystnych czynników, jak pył, kurz czy inne zanieczyszczenia. Dodatkowym atutem produktów marki Tuchel jest rozsądna cena.

Korzystając z zamiatarek ulicznych marki Tuchel można mieć pewność, że w zainwestowane w maszynę środki finansowe pozwolą uzyskać doskonałą czystość przestrzeni miejskiej. Urządzenia do oczyszczania ulic i innych dużych, miejskich powierzchni wyposażone zostały w najlepsze części i podzespoły, gwarantujące solidność wykonania. Dzięki temu maszyny Tuchel charakteryzują się dużą mocą, która bezpośrednio przekłada się na jakość sprzątania. Korzystne parametry techniczne pozwalają podnieść wydajność sprzętu tak, aby radził on sobie nawet z dużymi zabrudzeniami.

Ogromną zaletą jest stosowanie w urządzeniach elementów hydraulicznych o najwyższej jakości. Dzięki odpowiedniemu doborowi części zamiatarki Tuchel są właściwie bezawaryjne. Tym samym mogą skutecznie oczyszczać nawet duże powierzchnie.

Tuchel – jedna marka, wiele możliwości

Na rynku polskim dostępnych jest wiele modeli zamiatarek ulicznych Tuchel. Dlatego też istnieje możliwość dopasowania urządzenia sprzątającego do indywidualnych potrzeb i preferencji. Tuchel to marka sprzętu wysokiej jakości, która radzi sobie zarówno w trudnych warunkach, jak też z uciążliwymi zabrudzeniami.

Decydując się na zakup zamiatarki ulicznej marki Tuchel warto dokładniej przyglądnąć się poszczególnym modelom, poznać ich parametry oraz możliwości techniczne tak, aby wybrać model optymalny do potrzeb. W razie wątpliwości lub gdy konieczne jest uzyskanie dodatkowych informacji można skontaktować się z firmą Agro-Tech Junoszyn, która jest dystrybutorem zamiatarek Tuchel w Polsce. Rada fachowców jest nieocenioną wskazówką dla wszystkich poszukujących najlepszych rozwiązań.

Dużym atutem zamiatarek Tuchel jest to, że są one urządzeniami najnowszej generacji. Oznacza to, że zostały w nich wprowadzone nowoczesne rozwiązania, pozwalające usprawniać pracę, w tym dzięki możliwości rozbudowy maszyny o dodatkowe elementy (jak np. szczotki boczne). Użytkownicy cenią maszyny Tuchel również za możliwość dopasowania obszaru roboczego, gdyż niektóre modele mają możliwość dodatkowego rozłożenia szczotek sprzątających.

Na uwagę zasługuje fakt, że Tuchel specjalizuje się w produkcji zamiatarek dedykowanych do oczyszczania przestrzeni miejskich, jak ulice, aleje parkowe, place czy parkingi, ale także wykonuje i sprzedaje maszyny specjalistyczne, np. wykorzystywane do zamiatania terenów portowych.

AGRO-TECH JUNOSZYN SP. Z O. O.
Junoszyn 1, 64-130 Rydzyna
tel: 735 983 686
https://agrotech-junoszyn.pl/