Hydrosoft jest łatwym w użyciu oprogramowaniem do rozliczania Klientów w gospodarce wodnej, stworzonym z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach z branży wodno-kanalizacyjnej.

To kompleksowe rozwiązanie informatyczne, zostało opracowane tak, aby ułatwić, zoptymalizować, przyspieszyć oraz poprawić pracę osób z niego korzystających, poprzez zautomatyzowanie większości wykonywanych przez nich czynności. Hydrosoft jest dwumodułowym zintegrowanym systemem opierającym się na najnowszych rozwiązaniach mobilnych.

Oprogramowanie i rozwiązania mobilne zaczynają odgrywać coraz większą i bardziej strategiczną rolę we współczesnym biznesie. Mobilność to dostęp do informacji w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, a usprawniony ich przepływ przekłada się wprost na: konkurencyjność, zadowolenie Klientów oraz przepływ pieniędzy.

Wprowadzając mechanizmy mobilnego dostępu i przekazywania informacji jesteś niezależny od miejscai czasu, w którym się znajdujesz. Informacje są zawsze z Tobą, a dostęp do nich uzyskujesz dzięki dedykowanej platformie zintegrowanego środowiska informatycznego – oprogramowaniu jakim właśnie jest Hydrosoft.

Skuteczne wdrożenie dostarcza wiedzy o firmie, usprawnia organizację pracy i procesy kontrolne, ale także dostarcza pracownikom narzędzi, które znacząco przyspieszają ich pracę i bezpośrednio wpływają na ich efektywność i wydajność.

Celem wdrożenia systemu poza usprawnieniem procesów operacyjnych i kontrolnych, jest także eliminacja problemów pojawiających się w działalności oraz minimalizacja ich skutków polegająca na zautomatyzowaniu jak najszerszego obszaru działalności przedsiębiorstwa.

Hydrosoft to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw i instytucji, dla których równie ważne co nowoczesne narzędzia pracy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa projektowo – wdrożeniowa oraz serwisowa, którą gwarantuje producent Anko System Sp. z o.o. Wdrożenie oprogramowania, które jest przystępne cenowo i stanowi konkurencyjną ofertę na rynku, przekłada się na szybki zwrot poniesionych kosztów na jego zakup i wdrożenie.

Zapraszamy na nasze strony:
www.hydrosft.com.pl
www.mybilling.pl

Dane kontaktowe:

ul. Koniuchy 8, 87-100 Toruń
siden@siden.pl
(+48) 56 659 55 00
fax.: (+48) 56 659 55 02