1 / 3

W szerokiej ofercie produktów firmy PEWAG znajdują się m.in. uchwyty holenderskiej firmy Terrier, należącej od kilku lat do grupy zakładów PEWAG. Wśród tych zaś uchwytów – służących głównie do podnoszenia blach – można znaleźć m.in. specjalistyczne uchwyty do podnoszenia kręgów betonowych.

Użytkownicy mają do wyboru standardowe uchwyty BCW, a także uchwyty z regulowaną szerokością szczęk – BCW-A. Pierwsze charakteryzują się szerokością uchwytu 60-120 mm, natomiast te drugie – 50-220 mm.

Cechą wspólną obu modeli uchwytów jest natomiast to, że mają nośność 1000 kg. W konfiguracji 3-cięgnowego zawiesia dopuszczalne obciążenie robocze (DOR) zawiesia wynosi 3000 kg przy kącie odchylenia cięgien od pionu nie większym niż 30 stopni.

W przeciwieństwie do porównywalnych produktów dostępnych na rynku uchwyty BCW/BCW-A produkowane są w Europie, a poza tym charakteryzują się:

  • niską wagą (10 kg BCW, 15 kg BCW-A),
  • długą żywotnością, będącą konsekwencją konstrukcji spawanej (w przeciwieństwie do uchwytów skręcanych śrubami),
  • wymiennymi podkładkami z poliuretanu, które nie niszczą podnoszonych elementów,
  • regulowanym zakresem uchwytu szczęk (BCW-A),
  • znakomitą proporcją ceny do jakości.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z Managerem Produktu: Piotr Kwaczyński, tel.: 603-970-100, e-mail: pik@pewag.pl.