Pogoda dopisuje, lato w pełni, a przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne prześcigają się w propozycjach spędzania wolnego czasu, oferując odbiorcom swoich usług szereg atrakcji – począwszy od koncertów w plenerze (patrz: poznański Aquanet), a skończywszy na festynach, piknikach i drzwiach otwartych w zakładach.

O swoich klientach nie zapomina także Saur Neptun Gdańsk. Zjeżdżalnie i dmuchane zabawki dla najmłodszych i trochę starszych, liczne konkursy o tematyce wodnej z nagrodami, ślepy test wody, którego uczestnicy będą rozróżniać wodę kranową od butelkowanej, namiot eksperymentów i przejażdżki na quadach. To tylko niektóre atrakcje, które czekać będą na odwiedzających Wodną Krainę Zabawy w Gdańsku. Festyny będą się odbywały we wszystkie weekendy czerwca oraz pierwszy weekend września.

Wodna Kraina Zabawy od dwóch lat odwiedza kolejne dzielnice Gdańska. W tym roku festyny odbędą się na terenie: Dolnego Wrzeszcza, Nowego Portu, Oruni, Piecek-Migowa a także w Kokoszkach.

Eko lokator Toruń

– Wodna Kraina Zabawy to miejsce niezwykłe, w którym niemal wszystkie atrakcje związane są z wodą. Wodą, którą jako przedsiębiorstwo wodociągowe dostarczamy mieszkańcom Gdańska i Sopotu – podkreśla Guy Fournier, prezes Saur Neptun Gdańsk. – Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Wszystkie atrakcje na terenie naszego miasteczka są zupełnie za darmo – dodaje.

Niespodzianek podczas festynu nie zabraknie. Zaplanowano je zarówno dla młodszych i starszych. Do dyspozycji gości będą zjeżdżalnie i dmuchane zabawki, basen z kulami wodnymi i przejażdżki na specjalnym torze quadowym. Nie zabraknie też emocji związanych z konkursami. Zaplanowano strzelanie z pistoletów wodnych do celu, wyścigi na wieloosobowych nartach, konkurs talentów, czy konkurs wiedzy o dzielnicy. Będą też eksperymenty z wodą i pokazy ratownictwa medycznego. Z dziećmi bawił będzie się ambasador kranówki, Lolek Kranicki. Spragnionym SNG zaserwuje orzeźwiającą kranówkę, a wszystkim, którzy czekają na łakocie i przekąski: watę cukrową i popcorn.

Organizatorami festynu są Saur Neptun Gdańsk i Miasto Gdańsk.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj