Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Na drugą edycję GREEN AREA SHOW organizatorzy zapraszają w dniach 3-5.09.2020 r na Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej o formule skierowanej do profesjonalnych zwiedzających, a także do klientów detalicznych, zainteresowanych tematyką maszyn ogrodniczych i komunalnych.  Do udziału w wydarzeniu, organizatorzy zapraszają przedstawicieli zakładów komunalnych, pracowników zakładów zieleni miejskiej, właścicieli i zarządców ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy wykonujące ogrody, architektów krajobrazu, właścicieli firm budowlanych, deweloperów, zarządców dróg i nieruchomości, kadry zarządzającej z największych sieci handlowych oraz właścicieli sklepów internetowych.

Nowoczesna formuła wydarzenia jest fantastyczną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży oraz poznania oferty producentów i dystrybutorów na nowy sezon. Pokazy maszyn na żywo to zdecydowanie najciekawszy punkt programu. Do tej pory podczas spotkań wystawienniczych można było obejrzeć urządzenia, poznać ich parametry techniczne, ale nie było możliwości zobaczenia ich podczas pracy. Green Area Show udostępnia wystawcom tereny, na których mogą, właśnie w taki sposób zaprezentować swoje maszyny. To niepowtarzalna okazja, aby przetestować wybrane urządzenia i poznać ich możliwości.

Szczegóły

Kategoria
ZIELEŃ MIEJSKA
Start:
3 września 2020
Koniec:
5 września 2020
Strona internetowa:
https://gashow.pl/pl/

Miejsce

Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa
Puławska 266
warszawa, 02-684 Polska
+ Google Map

Organizator

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Email:
daria.maciejewska@mtp.pl

Partnerzy wydarzenia

Zieleń Miejska