Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

XXVIII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN odbędzie się tradycyjnie w Bydgoszczy. Impreza wystawiennicza organizowana przez Izbę Gospodarczą “Wodociągi Polskie” będzie miała miejsce w dniach 28-30 września  2020 r.

Wystawa od lat jest najważniejszym na krajowym rynku oraz jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest wolny, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność wśród zwiedzających. Imprezie towarzyszą konferencje, prezentacje i pokazy oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Start:
28 września 2020
Koniec:
30 września 2020
Strona internetowa:
https://targi-wod-kan.pl/zwiedzajacy/

Miejsce

Bydgoszcz

Organizator

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie
Telefon:
52 376 89 10
Email:
sekretariat@igwp.org.pl
Strona internetowa:
www.igwp.org.pl

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Wodociągi i Kanalizacja