Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, w trosce o zdrowie i kondycję swoich klientów, zaproponowało im wakacyjne zajęcia sportowe „Z wodą po zdrowie”.

Przedsiębiorstwo wodociągowe przygotowało dla mieszkańców miasta i okolic trzymiesięczny darmowy program odchudzający. W każdą sobotę w Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 a w Wałbrzychu, w godz. 9:30 – 11:30 odbywać się będą zajęcia sportowe dostosowane do różnych grup zaawansowania. Całość zakończy Piknik z Wodą, który odbędzie się 27 sierpnia na terenie Starej Kopalni – Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu.

Zainteresowanym zajęciami oferowane są profesjonalne treningi pod okiem trenerów i instruktorów, darmowe konsultacje z lekarzami, dietetykami etc. oraz upominki od partnerów. Za wysoką frekwencję przewidziane są atrakcyjne nagrody – koszulka, butelka oraz torba sportowa.

Aby wziąć udział w programie treningowym, należy się zarejestrować na stronie internetowej akcji. W tym samym miejscu dostępny jest także szczegółowy harmonogram zajęć.

Czytaj więcej

Skomentuj