Nowa kwatera zapewni bezpieczne i niezagrażające środowisku unieszkodliwianie odpadów pochodzących od mieszkańców Poznania i gminy Suchy Las.
Jutro na Składowisku Odpadów w podpoznańskim Suchym Lesie nastąpi uroczyste otwarcie kwatery P-3. Wydarzenie to wpisane w obchody Roku Klimatu i Środowiska jest jednym z najważniejszych zadań realizowanych przez Miasto Poznań i Zakład Zagospodarowania Odpadów.
Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą
Nowa kwatera zapewni bezpieczne i niezagrażające środowisku unieszkodliwianie odpadów pochodzących od mieszkańców Poznania i gminy Suchy Las.
Tagi:
Kategorie:












Komentarze (0)