Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
TSG 970 x 250

Gospodarka i samorząd

partner działu

Wpisy


Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa

GREEN AREA SHOW 2020

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

video

WEBINARIUM. Tarcza antykryzysowa 4.0 wprowadza istotne zmiany dla gmin i spółek komunalnych

Szczególnie odsłona tarczy 3.0 oraz przyjęta przez Sejm 4 czerwca tarcza 4.0 skierowana jest do firm i instytucji samorządowych oraz podmiotów działających w branży komunalnej, mających trudności w związku z pandemią koronawirusa. Jak skorzystać ze wsparcia i jak właściwie interpretować nowe przepisy będzie można się dowiedzieć podczas webinarium 17 czerwca.

Sejmowa komisja finansów rekomenduje kolejne zmiany w tarczy 4.0 

W środę sejmowa komisja finansów po kilku godzinach obrad zakończyła rozpatrywanie poprawek, jakie podczas drugiego czytania złożono do tzw. Tarczy 4.0. Było ich w sumie ponad 140. Ostatecznie komisja pozytywnie zarekomendowała tylko kilka z nich - autorstwa PiS.

Maląg: przyznano ponad 1,1 mln pożyczek dla mikroprzedsiębiorców na kwotę ponad 5,8 mld zł

Do tej pory przyznano już ponad 1,1 mln niskooprocentowanych i umarzalnych pożyczek dla mikroprzedsiębiorców na kwotę ponad 5,8 mld zł - poinformowała PAP minister rodziny Marlena Maląg. Dodała, że wnioski o pożyczki - oprócz Warszawy i Poznania - są sprawnie rozpatrywane.
Warszawa nocą

Warszawa wydała niemal 200 mln zł na wsparcie dla przedsiębiorców

40 tys. rozpatrzonych wniosków i 194 mln zł wsparcia dla przedsiębiorców to efekt wsparcia udzielonego w ramach tarczy antykryzysowej w stolicy.

MR: ponad 71 mld zł trafiło do firm dzięki tarczy antykryzysowej

Ponad 71 mld zł trafiło już do przedsiębiorców dzięki tarczy antykryzysowej - poinformowało we wtorek Ministerstwo Rozwoju.

Webinarium: nowe rozwiązania prawne w tarczy antykryzysowej 4.0

Tarcza antykryzysowa 4.0. to kolejna odsłona zmian w prawie, która zostanie wdrożona w związku z panująca pandemia koronawirusa. Nowe propozycje zwarte w projekcie tarczy antykryzysowej oraz instrumenty wynikające z tarczy 3.0 zostaną przedstawione podczas webinarium, które odbędzie się 17 czerwca.
css.php