Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Bentley 970 x 250

Aktualności

POL-ECO SYSTEM: branża ochrony środowiska spotkała się w Poznaniu

Innowacje w ochronie środowiska, ograniczenie niskiej emisji, elektromobilność, gospodarka obiegu zamkniętego, a także gospodarka wodno-ściekowa – to tylko wybrane tematy, które będą omawiane podczas rozpoczętych dziś w Poznaniu Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM.

Forum Energii i Recyklingu – branża odpadowa widzi problemy

O rozszerzonej odpowiedzialności producenta i problemach branży recyklingowej rozmawiali uczestnicy Forum Energii i Recyklingu, odbywającego się w ramach Targów POL-ECO SYSTEM. W pierwszym dniu Forum zaprezentowano nowości i zamierzenia inwestycyjne w branży odpadowej, rozmawiano też o obawach związanych z wprowadzeniem nowych regulacji prawnych.

Prawie 150 mld zł na ochronę środowiska. NFOŚiGW podsumowuje działalność

Trwające w Poznaniu targi Pol-Eco System 2018 stały się okazją do podsumowania działalności Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska oraz stawiania pytań o najważniejsze wyzwania. We wtorek, 23 października odbyła się konferencja prasowa, podczas której wręczono również wyróżnienia dla dziennikarzy piszących o ochronie środowiska.

Ruszyło Forum Energii i Recyklingu

Rozpoczęło się Forum Energii i Recyklingu - jedno z najważniejszych spotkań branży odpadowej i eko-energetycznej. Forum towarzyszy targom Pol-Eco System 2018 w Poznaniu. Organizatorem jest redakcja miesięcznika "Energia i Recykling". 

Cyberatak na wodociągi w USA

ONWASA, przedsiębiorstwo wodociągowe w hrabstwie Onslow w Północnej Karolinie, zostało zaatakowane przez cyberprzestępców. Firma odmówiła zapłacenia okupu.

Najnowsze

Popularne

css.php