Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

Następne miasto rezygnuje z plastikowych jednorazówek

Kolejny urząd w Polsce zdecydował o zakazie używania plastikowych jednorazówek nie tylko w swojej siedzibie, ale też między innymi do imprez organizowanych za publiczne pieniądze.

Ponad 90 proc. Polaków deklaruje, że segreguje odpady

Segregujesz 100 proc. odpadów? Najpewniej jesteś mężczyzną przed 30 rokiem życia, ze średnim wykształceniem, mieszkasz na wsi lub w małym mieście i zarabiasz do 5 tys. zł - wynika z sondażu zleconego przez "Rzeczpospolitą".

Recyklomat w Warszawie po kilku dniach uległ awarii

Automat służący do zbierania odpadów, który w piątek stanął na pl. Bankowym w Warszawie, w poniedziałek wymagał już naprawy.

Rusza ekologiczny rajd po Mazurach

Podróż po największej mazurskiej pętli rowerowej, odwiedzenie najpiękniejszych marin i przeprowadzenie kilkunastu lekcji na temat zagospodarowania elektroodpadów to plan „Cycling Recycling – Mazury pełne dobrej energii!". Imprezę poprowadzi od 26 lipca do 2 sierpnia ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski.
Wysypisko śmieci, odpady

RPO krytycznie o programie usuwania odpadów. “To nie zadziała”

Gminy borykają się ze zalegającymi odpadami, często niebezpiecznymi. Pod koniec czerwca NFOŚiGW ogłosił nowy program dofinansowania na ich usuwanie. - Nowy program wsparcia w wywożeniu trucizn nie zadziała – ostrzega Rzecznik Praw Obywatelskich.

Najnowsze

Popularne

css.php