Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Banner pakiet 3 dni

Technika komunalna i rynek

partner merytoryczny

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia
Hydrochemia 300×200 do 05.03.2017

Wpisy

ETV pomoże zwiększyć efektywność energetyczną sektora wodno-kanalizacyjnego

Weryfikacja technologii środowiskowych (Environmental Technology Verification – ETV) może stać się wsparciem dla wdrażania innowacyjnych rozwiązań poprawiających efektywność energetyczną oczyszczalni ścieków komunalnych. Jak to działa będzie można się dowiedzieć na bezpłatnych warsztatach i szkoleniach w trakcie Targów POL-ECO SYSTEM 2017 w Poznaniu.

ATF – rodzinna firma z Mirosławca wyrasta na lidera w branży!

20 lat doświadczenia w branży gospodarki odpadami i ciągły rozwój – EKO FIUK zmienia się w ATF.

Wielosezonowe nośniki narzędzi – co warto wiedzieć, planując inwestycję?

Nośniki narzędzi to uniwersalne maszyny. Dzięki dużej liczbie akcesoriów, które możemy do nich dopasować, mogą pracować przez cały rok. Świetnie sprawdzają się w branży komunalnej czy w firmach sprzątających.

Belownice kanałowe AVERMANN

Belownice kanałowe AVERMANN są przeznaczone do zagęszczania dużej ilości odpadów, szczególnie w miejscach, gdzie ich masa przekracza 28 000 t/miesiąc. Utworzone bele są wiązane ręcznie przez operatora lub automatycznie przez urządzenie, a następnie sprzedawane odbiorcy końcowemu.

POL-ECO SYSTEM 2017

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska, organizowane pod hasłem „Gospodarka obiegu zamkniętego dla człowieka i przyrody”, to nic innego jak: odpady, powietrze, energia, woda, technika komunalna, eco-transport.

Ekoodpowiedzialne przedsiębiorstwa poszukiwane!

Czy Twoja firma realizuje przedsięwzięcia proekologiczne oraz prowadzi politykę społecznej odpowiedzialności, uwzględniając w swoich działaniach CSR?
css.php