Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
John Deere 970 x 250

Technika komunalna i rynek

partner merytoryczny

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia
CCJ 300 x 250

Wpisy

Kongres ENVICON Environment pod patronatem Ministerstwa Środowiska poprzedzający COP24

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych wydarzeń dotyczących ochrony środowiska – kongres ENVICON Environment odbędzie się w tym roku w ramach spotkań poprzedzających szczyt klimatyczny COP 24. Wpłynęło to na zmianę terminu i miejsca organizacji jednej z najważniejszych imprez związanych z ochroną środowiska, która w tym roku uzyskała patronat Ministerstwa Środowiska. 22 edycja kongresu odbędzie się po raz pierwszy w Warszawie, w terminie 28-29 listopada br.

Branża ochrony środowiska spotyka się w Poznaniu

Innowacje w ochronie środowiska, ograniczenie niskiej emisji, elektromobilność, gospodarka obiegu zamkniętego, a także gospodarka wodno-ściekowa – to tylko wybrane tematy, które będą omawiane podczas targów POL-ECO-SYSTEM.

Ruszyły maszyny! Road Show JCB pod Poznaniem [GALERIA]

Firma Interhandler zaprosiła swoich klientów na pokaz maszyn JCB. W czwartek, 24 maja, na placu w oddziale w podpoznańskim Kostrzynie, w ruch poszły koparki, ładowarki, ciągniki oraz narzędzia znajdujące zastosowanie również w branży komunalnej. Znalazło się też kilka nowości.

50 lat minęło jak jeden dzień…

W tym roku poznańska firma WUPRINŻ obchodzi złote gody. Powstała jeszcze w epoce Gomułki firma przetrwała pół wieku i, jak na 50-latka przystało, jest w świetnej formie. O przeszłości, teraźniejszości i planach na przyszłość z Zarządem WUPRINŻ SA rozmawia Kalina Olejniczak.

Estetyczne i bezpieczne

Coraz częściej miasta inwestują w podziemne kontenery na śmieci, które nie zajmują cennego miejsca, a także uniemożliwiają dostęp szczurom i insektom. Takie kontenery, produkowane przez światowego producenta Nord Engineering, oraz urządzenia do ich opróżniania sprowadza do Polski firma HEWEA.

Brak pracowników? Nowoczesne maszyny stanowią rozwiązanie

Malejące bezrobocie sprawia, że firmy stają przed pytaniem: jak zapewnić ciągłość i terminowość prac przy jednoczesnym niedoborze pracowników? W tej sytuacji z pomocą przychodzą wyspecjalizowane maszyny.
css.php