Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Technika komunalna i rynek

partner merytoryczny

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

Z HYDROG-iem będziesz miał pozamiatane!

Powstała w 1989 r. fabryka jest dziś największym w Polsce producentem maszyn dla drogownictwa, m.in. skrapiarek emulsji bitumicznych, układarek i ścinarek poboczy, maszyn do asfaltu twardolanego, remonterów i termosów do asfaltu, zamiatarek oraz sprzętu do zimowego utrzymania dróg.

Niewielkie, funkcjonalne, idealne. Mikropojazdy Piaggo

Działająca od 1991 r. firma Wanicki od prawie 10 lat posiada w swojej ofercie również pojazdy użytkowe firmy Piaggio.

Pronar – od lat liderem na światowych rynkach

Pronar to przedsiębiorstwo założone przed 30 laty w podlaskiej miejscowości Narew. Dziś to ponad 2000 zatrudnionych pracowników i siedem nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tys. części z blisko 600 ton stali.

Maszyny komunalne. Wybór nie jest oczywisty

Parametry techniczne, wytrzymałość oraz wydajność maszyny, dodatkowy osprzęt w standardzie, okres gwarancji, dostępność serwisów. A może po prostu cena? Jakie kryteria decydują o zakupie przez firmy i przedsiębiorstwa komunalne koparki, ładowarki lub koparko-ładowarki?
John Deere Expert Check

Czy przegląd ciągnika ogranicza się do wymiany filtrów i oleju? [PORADNIK]

Przegląd ciągnika po sezonie intensywnych prac, to często niezwykle istotna potrzeba, dzięki której traktor będzie gotowy do pracy na długie miesiące. Aby mieć pewność, że zostanie on odpowiednio sprawdzony, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu i przeglądu w ramach programu ExpertCheck. Jak on wygląda w praktyce? Eksperci John Deere odsłaniają kulisy warsztatu.

Jak się przygotować do audytu recyklera?

Audyt recyklera to potoczna nazwa zewnętrznego audytu przedsiębiorców wystawiających dokumenty DPR/DPO/EDPR/EDPO. Stanowi on obowiązek prawny dla firm prowadzących recykling, eksport lub wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów opakowaniowych. Wymagania dotyczące audytu opisane są szczegółowo w ustawie o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi z 13 czerwca 2013 r. (oraz w dedykowanym rozporządzeniu w sprawie rocznego audytu z dnia 29 grudnia 2015 r.).
css.php