Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Bielicki banner główny 970 x 250

Technika komunalna i rynek

partner merytoryczny

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

Grodzisk Mazowiecki – jakie plany wod-kan do 2022 r.?

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na spotkanie informacyjne dnia 07.03.2018 r. (środa) o godzinie 11.00, które odbędzie się w Chrzanowie Dużym 15, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, na terenie Oczyszczalni Ścieków.

Oto koparki przyszłości!

Współczesna nowoczesna gospodarka każdego kraju wymaga szybkiego dostępu do innowacyjnych technologii. Podobnie działalność każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa powinna być oparta na najnowocześniejszych urządzeniach i osprzęcie, wysoko wykwalifikowanej kadrze i dostępie do najnowocześniejszych światowych technologii z danej branży.

Wielozadaniowy Agapit

Jesteśmy jednym z największych dostawców technologii utrzymania czystości w Polsce. Posiadamy własną sieć dystrybucji i serwisu na terenie całego kraju. Firma Agapit jest partnerem firm Ehrle i Filmop, a także wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce marek Multihog, JVD oraz Comac i Cramer. Właśnie pojazdy dwóch ostatnich chcielibyśmy Państwu zaprezentować.

Z HYDROG-iem będziesz miał pozamiatane!

Powstała w 1989 r. fabryka jest dziś największym w Polsce producentem maszyn dla drogownictwa, m.in. skrapiarek emulsji bitumicznych, układarek i ścinarek poboczy, maszyn do asfaltu twardolanego, remonterów i termosów do asfaltu, zamiatarek oraz sprzętu do zimowego utrzymania dróg.

Niewielkie, funkcjonalne, idealne. Mikropojazdy Piaggo

Działająca od 1991 r. firma Wanicki od prawie 10 lat posiada w swojej ofercie również pojazdy użytkowe firmy Piaggio.

Pronar – od lat liderem na światowych rynkach

Pronar to przedsiębiorstwo założone przed 30 laty w podlaskiej miejscowości Narew. Dziś to ponad 2000 zatrudnionych pracowników i siedem nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tys. części z blisko 600 ton stali.
css.php