Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
TSG 970 x 250

Technika komunalna i rynek

Wpisy


Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa

GREEN AREA SHOW 2020

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

Jeszcze więcej nowych maszyn na Doosan Quarry Days

Klienci z całej Europy, biorący udział w organizowanym co roku wydarzeniu Doosan Quarry Days, które odbyło się w dniach od 17 do 19 września 2019 r. w kamieniołomie Belice koło czeskiej Pragi, mieli okazję poznać najszerszą jak dotąd gamę produktów Doosan prezentowanych na tym wydarzeniu.

Polski finał Optifuel Challenge 2019

Dwudziestego września na torze W Jastrzębiu stanęło w szranki 10-ciu finalistów 9-mej Edycji Konkursu Optifuel Challenge w Polsce. Zmagania były podzielone na część teoretyczną i jazdy: dokładnie w ten sam sposób są rozgrywane finały europejskie organizowane przez Renault Trucks SAS.
video

Pielęgnacja zieleni oparta o trwałość i bezpieczeństwo [WIDEO]

Pracownicy zajmujący się utrzymaniem i pielęgnacją zieleni w swojej pracy zwracają uwagę nie tylko na jakość maszyn, ale także, a może przede wszystkim, na ich niezawodność. Wysokiej klasy pojazdy dają pewność, że codzienna praca, np. w postaci koszenia terenów, będzie nie tylko wygodniejsza, ale i bezpieczna.

Rusza ogólnopolska kampania promująca GOZ! – z dofinansowaniem NFOŚiGW

Gospodarka o Obiegu Zamkniętym (GOZ) to nie puste hasło, ale coraz mocniej i szerzej realizowane działania. To także konieczność, wynikająca z kurczących się zasobów naturalnych, oraz formalne zobowiązanie poszczególnych państw, mające swoje źródła np. w dokumentach unijnych.

Bezpieczne i wygodne Volvo FE CNG

Nowatorskie rozwiązania zastosowane w Volvo FE CNG obejmują również bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, efektywne wyposażenie i łatwość serwisowania.

Ekologiczny i ekonomiczny Volvo FE LEC

Volvo FE CNG stanowi łatwo dostępną odpowiedź na realne potrzeby sektora transportowego na obszarach zurbanizowanych. Jest przy tym pojazdem oszczędnym i przyjaznym środowisku.
css.php