Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wavin 970 x 250

Technika komunalna i rynek

partner merytoryczny

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia
Green Area 300 x 250

Wpisy

Nieustanna edukacja „u źródła”

Związek Międzygminny „Centrum Zagospodarowania Odpadów – SELEKT” od dawna edukuje mieszkańców w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami. Cel działań to promowanie zbiórki selektywnej odpadów „u źródła”, czyli w naszych domach.

Niezawodne i inteligentne przemienniki częstotliwości ABB dedykowane do aplikacji pompowych

Przemysł wodny i wodno-ściekowy jest niezwykle ważną i mocno rozwijającą się gałęzią, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Branża ta konsumuje ogromne ilości energii na potrzeby zasilania silników elektrycznych, które z kolei napędzają pompy, dmuchawy i inne urządzenia.

Akcja „ubezpieczenie” – czyli powtórka z rozrywki?

Jak co roku, wchodzimy właśnie w sezon odnowień ubezpieczeń zakładów. I jak w latach poprzednich, każda z instalacji jest w zderzeniu z rynkiem ubezpieczycieli na niezbyt wygodnej pozycji.

Eko-lokator – edukacja i współpraca grup zawodowych związanych z zarządzaniem nieruchomościami

Budownictwo wielorodzinne to sektor, który ma ogromy wpływ na środowisko, zarówno poprzez zużycie energii, jak i wody, czy wytwarzanie odpadów przez mieszkańców. Nowoczesne zarządzanie nieruchomością to przede wszystkim umiejętność minimalizacji kosztów eksploatacji budynku i wykorzystania zasobów potrzebnych do komfortowego funkcjonowania jego mieszkańców. Nowoczesne wspólnoty miejskie potrzebują nowych rozwiązań w zarządzaniu. Eko-lokator to projekt, który pokazuje jak włączyć nowoczesne trendy w codzienne zarządzanie budynkiem.

Skuteczne suszenie roboczych ubrań z firmą Bielicki

Czy czytając te słowa siedzisz w ciepłym, ogrzewanym pomieszczaniu w suchym ubraniu i suchych butach? Biorąc pod uwagę fakt, że pogoda w naszym kraju zwykle nas nie rozpieszcza, możesz zaliczać się do szczęściarzy.

Zintegrowane systemy zarządzania drogami a Centra Usług Wspólnych

Centrum Usług Wspólnych. Co kryje się za tą nazwą (ang. Shared Services Center)?
css.php