Krosstech oferuje szeroki wybór stojaków rowerowych, które łączą funkcjonalność z estetyką. W tym artykule przedstawiamy przegląd najlepszych modeli do oparcia oraz parkowania kołem. Jesteśmy przekonani, że w ofercie producenta nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Sprawdź!

Parkowanie kołem

Stojaki rowerowe do parkowania kołem oferują praktyczne i ergonomiczne rozwiązania dla rowerzystów. Te modele są zaprojektowane tak, aby rowery można było łatwo wprowadzać i wyprowadzać, co jest szczególnie ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak centra handlowe, biura czy parki miejskie. Stojaki te są nie tylko funkcjonalne, ale również trwałe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

Stojaki rowerowe szeregowe RAD – nowoczesne i solidne

Stojaki RAD to jedne z najczęściej wybieranych modeli w ofercie. Charakteryzują się nowoczesnym designem i solidną konstrukcją, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem zarówno dla przestrzeni publicznych, jak i prywatnych.

Standardowo wykonane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej, która zapewnia doskonałą ochronę przed korozją, co czyni je wyjątkowo trwałymi. Dzięki modułowej konstrukcji stojaki RAD można w łatwy sposób rozbudować. Dostępne są również w wariancie z barierkami umożliwiającymi przypięcie rowerów za ramę oraz w wersji RAD Premium z systemem zezwalającym na obrót stanowisk. Uniwersalny charakter konstrukcji umożliwia bezkolizyjne parkowanie zarówno przednim, jak i tylnym kołem, a także zapewnia bezproblemowe parkowanie rowerów z hamulcami tarczowymi.

Stojaki szeregowe CROSS, CROSS SAVE, ECHO, ECHO SAVE – ergonomia i wytrzymałość

Powyższe modele łączą funkcjonalność z estetyką, co sprawia, że są doskonałe do zastosowania w miejscach publicznych, takich jak parki czy centra handlowe.

Stojaki są zaprojektowane z myślą o łatwym dostępie i użytkowaniu. W wersji podstawowej wykonane są ze stali ocynkowanej, co zapewnia ochronę przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki modułowej konstrukcji możliwe jest ich łatwe rozbudowanie w zależności od potrzeb użytkownika. Dwustronna wersja Cross pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni, a warianty Cross Save i Echo save umożliwiają zaparkowanie większej liczby rowerów na mniejszej powierzchni, dzięki zmniejszonym odstępom pomiędzy stanowiskami.

Stojaki Echo – prostota i ekonomia

Model Echo to wybór dla tych, którzy cenią sobie prostotę i funkcjonalność. Stojaki te są ekonomiczne, a jednocześnie bardzo praktyczne.

Stojaki są atrakcyjne cenowo, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Wyprodukowane z ocynkowanej stali, opcjonalnie malowanej lub nierdzewnej, stojaki Echo są odporne na korozję i uszkodzenia. Ich prosty design sprawia, że są łatwe w montażu i użytkowaniu. Wariant Echo Pion pozwala zaparkować rowery wyposażone w hamulce tarczowe, a dzięki obecności podstawy w formie solidnych nóg umożliwiają zachowanie porządku, np. ułatwiają skoszenie trawy pod stojakiem. Wersja ścienna natomiast to dobra propozycja do rowerowni wewnętrznych. Z kolei Echo Save daje możliwość parkowania większej liczby jednośladów bez zabierania dodatkowych powierzchni dzięki zachowaniu mniejszych niż standardowe odstępy pomiędzy stanowiskami.

Stojaki rowerowe spiralne Viro, Viro pion  – jakość w dobrym stylu i ciekawym designie

Stojaki Viro wyróżniają się spiralnym, nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Są idealne do zastosowań w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak centra miast i obiekty publiczne. Umożliwiają parkowanie rowerów z obu stron stojaka.

Wykonane z najwyższej jakości stali ocynkowanej stojaki rowerowe Viro są wyjątkowo trwałe i odporne na korozję. Modułowa konstrukcja umożliwia łatwą rozbudowę i adaptację do zmieniających się potrzeb. Wersja Viro Pion tego modelu pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a wariant Viro Max odznacza się większą średnicą spirali dla lepszej stabilizacji roweru w stojaku. Polecane wszystkim, którzy oprócz funkcjonalności szukają ciekawego kształtu stojaka rowerowego.

Stojaki rowerowe do oparcia

Stojaki rowerowe do oparcia to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają stabilnych i estetycznych stojaków do parkowania swoich rowerów. Modele są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu solidnego podparcia rowerom, co zwiększa ich bezpieczeństwo i chroni przed przewróceniem. Wyróżniają się również nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z różnymi przestrzeniami miejskimi i prywatnymi.

Stojaki Dino, Floks, Oczko, Pegaz, Muszelka – solidne, funkcjonalne, efektowne!

Powyższe stojaki to przykład solidnych i funkcjonalnych stojaków, dodatkowo zaproponowanych w ciekawej formie, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Stojaki wykonane są z wysokiej jakości grubej blachy lub rurki, co zapewnia im dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Ich konstrukcja umożliwia łatwy montaż i użytkowanie. Ciekawym uzupełnieniem tej grupy są stojaki zintegrowane z ławkami.

Stojaki Irys – eleganckie i funkcjonalne

Model Irys to eleganckie i funkcjonalne stojaki rowerowe, które doskonale komponują się z nowoczesnymi przestrzeniami miejskimi.

Ich barierowa konstrukcja umożliwia łatwy dostęp i stabilizację roweru. Stojaki są dostępne w wersji z poprzeczkami oraz tabliczkami informującymi o przeznaczeniu stojaków. Dodatkowo wariant ogumowany zapewnia lepszą ochronę ramy przed uszkodzeniami.

Stojaki „U” – klasyka i prostota

Stojaki typu „U” to klasyczne modele, które cechują się prostotą i funkcjonalnością. Są one szeroko stosowane w miejscach publicznych i prywatnych.

Charakteryzują się klasyczną, prostą konstrukcją. Wykonane z wysokiej jakości stali ocynkowanej stojaki typu „U” są odporne na korozję i uszkodzenia. Jak wszystkie nasze stojaki dostępne również w stali ocynkowanej i malowanej oraz nierdzewnej. Mogą powstać z płaskownika o kształcie prostokątnym (z profilu) bądź owalnym (z rury). Wariant ogumowany dodatkowo zabezpiecza ramę roweru przed zarysowaniami. W związku ze swoją uniwersalnością i łatwością przypinania rowerów za ramę ta grupa stojaków jest ulubionym parkingiem rowerzystów.

Reklamy na stojakach rowerowych

Wszystkie wymienione modele stojaków rowerowych mogą być wyposażone w dodatkowe nośniki reklamowe. Jest to doskonała okazja do promocji, która nie zajmuje dodatkowej przestrzeni. Reklamy umieszczone na stojakach rowerowych są widoczne dla szerokiej grupy odbiorców, co czyni je skutecznym narzędziem marketingowym.

Dlaczego stojaki Krosstech?

Stojaki rowerowe oferowane przez Krosstech to funkcjonalne, wytrzymałe i estetyczne rozwiązania, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dzięki modułowej konstrukcji, możliwości wyboru materiału i koloru oraz dostępności różnych wariantów (pionowe, ścienne, ogumowane) stojaki te idealnie wpasowują się w różnorodne przestrzenie miejskie i prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www.stojaknarower.pl i wybrania idealnego stojaka rowerowego dla siebie.