Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Uponor 970 x 250

Zieleń miejska

partner merytoryczny

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

Worek na psie odchody zamiast mandatu

Strażnicy miejscy w Lublinie nie nakładają mandatów na niesprzątających po swoich psach, ale wręczają im torebki na psie kupy w ramach akcji "Woreczki zamiast mandatów". Straż miejska trakcie patroli, zamiast wystawiać mandaty, poucza właścicieli psów o konieczności sprzątania po swoich pupilach i wręcza im specjalne pakiety woreczków.

Ścieżka za gorzowską filharmonią zahamuje silny napływ wody

W czerwcu silne opady deszczu i duży napływ wody doprowadziły do zerwania całej nawierzchni ścieżki za gorzowską filharmonią. Teraz stworzono nową ścieżkę, która z takimi anomaliami ma poradzić sobie bez problemu.

Pierwszy plac zabaw dla dzieci z niepełnosprawnościami w Koninie

Stworzony dzięki Konińskiemu Budżetowi Obywatelskiemu, plac zabaw dla dzieci z niepełnosprawnościami został oddany do użytku przy Przedszkolu nr 32.

Park w Lubartowie czekają duże zmiany

Rozpoczęły się prace przy rewitalizacji parku miejskiego w Lubartowie. Po przebudowie stanie się on nie tylko wizytówką miasta, ale również miejscem bardzo atrakcyjnym dla mieszkańców. W projekcie chodzi również o wydobycie historycznego kontekstu terenu.

Zakończono budowę ekologicznego parku w Warszawie

Zakończył się ostatni etap budowy EKOpark w Ursusie. Miejsce to nie tylko służy warszawiakom do rekreacji ale też ma funkcję edukacyjną.

Ścieżka pieszo-rowerowa na finał Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

Gromkimi brawami powitano uczestników masy rowerowej, którzy jako pierwsi przekonali się, że Warta jest otwarta na cztery kółka. Udostępnienie dla pieszych i rowerzystów ścieżki, zrealizowanej w ramach projektu „Szlak Stolic”, było finałem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Gorzowie.
css.php