Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
John Deere 970 x 250

Zieleń miejska

AK Nova 750 x 300

Wpisy

Educarium pasek boczny 300 x 250
Zieleń to życie banner 300×250

Wpisy

Amazon stworzył las deszczowy w biurowcu. W Seattle otwarto „The Spheres”

Firma Amazon otworzyła w tym tygodniu w Seatttle kompleks "The Spheres". W tym nietypowym biurowcu pod olbrzymimi szklanymi kopułami kryje się kilkadziesiąt tysięcy roślin. W centrum miasta powstał w ten sposob las deszczowy.

Kolejne tereny w Krakowie do rewitalizacji. Zmieni się Nowa Huta i „Stacja Wisła”

Kraków otrzymał niemal 11 mln zł dofinansowania na rewitalizację „Stacji Wisła” w Parku Zabłocie oraz terenów miejskich w Nowej Hucie.

Bytom rozpoczyna zieloną rewolucję

W Bytomiu rozpoczną się inwestycje w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Na rewitalizację Żabich Dołów i odnowę Rozbarku miasto wyda prawie 28 mln zł.

Lublin: przybędzie kilkanaście zielonych miejsc. Ruszył Zielony Budżet

W Lublinie pojawi się 16 nowych zielonych miejsc. Miasto jako pierwsze uruchomiło Zielony Budżet i to w ramach niego realizowane będą inwestycje.

W Poznaniu trasa rowerowa poprowadzi przez starą śluzę

300-metrowy nowy odcinek popularnej w Poznaniu Wartostrady - szlaku pieszo-rowerowego - powstać ma między jeziorem Malta a terenami nad Wartą. Będzie on przebiegać przez zrewitalizowane podziemia zabytkowej fortecznej Śluzy Cybińskiej z 1845 r.

W Katowicach budują tężnię solankową

W Katowicach rozpoczęto prace przy budowie tężni solankowej. Powstanie ona w Parku Zadole w dzielnicy Ligota, będzie jedną z największych w regionie i sfinansowana zostanie z pieniędzy budżetu obywatelskiego 2017.
css.php