Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Energia i Recykling

Energia i recykling

  partner merytoryczny

„Energia i Recykling” – pierwszy w Polsce miesięcznik o GOZpodarce!

ZAMÓW PRENUMERATĘ

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia
Wod-kan 2018 300 x 250

Wpisy

Co dalej z polskim rynkiem ZSEE? Konferencja od czwartku w Warszawie

Baza danych o odpadach, audyty i podział na nowe grupy produktowe to główne zagadnienia konferencji „Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”, która odbędzie się w tym roku już po raz 13.
Piec na drewno

Rekordowe zainteresowanie dotacjami antysmogowymi w Łodzi

Do łódzkiego magistratu wpłynęło prawie 2 tys. wniosków o dotację na wymianę pieców w ramach realizowanego projektu antysmogowego.

Producenci opakowań chcą wspólnych poziomów recyklingu

Branża producentów opakowań i produktów w opakowaniach reprezentowana przez związek Eko-pak apeluje do Ministerstwa Środowiska, aby ujednolicić poziomy recyklingu i odzysku dla opakowań wielomateriałowych. Obecnie są one różne w zależności od tego, którego materiału w opakowaniu jest najwięcej.

Ostrów Wielkopolski kupuje autobusy elektryczne

Miasto posiada już cztery autobusy elektryczne. Kolejnych sześć niskopodłogowych ekologicznych autobusów elektrycznych wkrótce trafi do Ostrowa Wielkopolskiego.
Mateusz Morawiecki

Branża recyklingu apeluje do premiera Morawieckiego o zmiany w SOR

List otwarty do premiera Mateusza Morawieckiego przygotowali przedstawiciele sektora recyklingu i gospodarki odpadowej. Dokument dotyczy włączenia programu „Polskie Re-Surowce” do listy programów flagowych w ramach Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju (SOR).

PGNiG wesprze wymianę pieców

Pilotażowy program dofinansowania wymiany kotłów na paliwo stałe na kotły gazowe został uruchomiony przez PGNiG. Można otrzymać nawet 3 tys. zł.
css.php