Reklama

AD1A FITE 2024 [09.07-21.08.24]

Anna Dębowiec powołana na stanowisko I Zastępcy Głównego Inspektora Ochrony Środowiska

Anna Dębowiec powołana na stanowisko I Zastępcy Głównego Inspektora Ochrony Środowiska
25.06.2024, o godz. 18:06
czas czytania: około 1 minuty
0

25 czerwca 2024 r. Anna Dębowiec została powołana na stanowisko I Zastępcy Głównego Inspektora Ochrony Środowiska. Anna Dębowiec — jest absolwentką wydziału inżynierii środowiska Politechniki Częstochowskiej i Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania. Przez całe dotychczasowe życie zawodowe związana z urzędami administracji samorządowej i rządowej zajmującymi się sprawami ochrony środowiska.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD 1B DZIAŁKA ecoworki.pl WOOD RECYCLING

W latach 2006 -2012 Anna Dębowiec była pracownikiem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie. Od 2012 r. jest pracownikiem Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie, gdzie zajmowała m.in. stanowiska naczelnika wydziałów, Zastępcy Dyrektora Departamentu Inspekcji, a od sierpnia 2022 r. pełniła funkcję Dyrektora tego Departamentu.

Z doświadczeniem

Anna Dębowiec posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie kierowania zespołami ludzkimi, jest inspektorem Inspekcji Ochrony Środowiska, prowadzi szkolenia i kurs przygotowujący do wykonywania pracy na stanowisku inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska, jest współautorem wypracowanej i wdrożonej w Inspekcji Ochrony Środowiska informatycznej bazy służącej gromadzeniu danych o podmiotach/zakładach kontrolowanych przez Inspekcję Ochrony Środowiska, planach kontroli, przeprowadzanych kontrolach i podejmowanych działaniach pokontrolnych oraz generowaniu raportów na potrzeby sprawozdawcze.

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 wyzwania kontraktowe webinarium K. Babieracka [20.06-22.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024