Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Auto do Nieba

Auto do Nieba
16.08.2011, o godz. 11:01
czas czytania: około 1 minuty
0

14 sierpnia podczas Zlotu Starych Samochodów i Motocykli w skansenie Tokarnia k. Kielc została zainaugurowana kampania edukacyjna Auto do Nieba, w której wzięło udział ponad 2 tys. osób.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B FORUM RECYKLINGU 2026 [01.07-27.10.26]

W trakcje imprezy pracownicy Fundacji Odzyskaj Środowisko mówili o legalnej kasacji pojazdów i procedurach obowiązujących w stacjach demontażu pojazdów, rozdawali także materiały informacyjne.

– Chcąc wpisać się w temat imprezy przyjechaliśmy zabytkowym samochodem z… anielskimi skrzydłami. Przywieźliśmy także dwa auta z napisami: Chcę do nieba! – i te zostały przeznaczone do pokazu rozcinania auta przez strażaków. Nasze auta wzbudzały duże zainteresowanie i sympatię. Wiele osób robiło sobie pamiątkowe zdjęcia i była to też okazja do rozmowy oraz stworzenia świadomości na temat recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji – relacjonuje Marta Szczecińska, prezes zarządu Fundacji Odzyskaj Środowisko.

W ramach kampanii Auto do Nieba działa edukacyjna strona www.autodonieba.pl, planowana jest także emisja insertu prasowego i spotów radiowych.


Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [01.07-02.09.26] hasło 4 – dokąd zmierza [rotujący]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD1D TARGI GALABAU 16.07-18.09.26

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026