Ścisła kontrola nad odpadami, obowiązki w tym zakresie dla firm i zarządzających – to tylko niektóre tematy poruszone podczas webinarium „BDO a odpowiedzialność zarządu”, teraz dostępnego on-line.

Webinarium zorganizowane przez redakcję miesięcznika „Przegląd Komunalny” odbyło się 21 kwietnia. Prowadząca, Izabela Wołosiak, właścicielka firmy Green Concept mówiła m.in. o jak uchronić się przez niechcianymi konsekwencjami związanymi z prowadzeniem elektronicznej ewidencji BDO, a także jak chronić zawarte w niej dane?

Pojawił się także temat sporządzania umów z pracownikami odpowiedzialnymi w firmie za prowadzenie ewidencji, ale także zlecania niektórych usług na zewnątrz. Przy dobrze skonstruowanej umowie outsourcingowej odpowiedzialność podmiotu zlecającego można ograniczyć.

Prelegentka informowała także o wymaganiach jakie musi spełniać infrastruktura i sprzęt obsługujący system oraz o narzędziach w jakie należy wyposażyć pracowników.

Przekonywała również o konieczności dobrej współpracy z organami kontrolnymi. Nie zabrakło również odpowiedzi na pytania związane z codziennym użytkowaniem BDO.

Teraz kilkugodzinne szkolenie – nagranie oraz prezentacja – można kupić w sklepie Abrys.

Czytaj więcej

1 Komentarz

  1. Tak seeeee myśle , że lada moment MOŚ nakaże wytwarzającym odpady każdy odpad zaczipować i wreszcie!!!!! nastanie ład i porządek w Gosp.Odpadami

Skomentuj