Reklama

AD1A Targi Norymberga S.C. [20.05-28.06.24]

BDO a odpowiedzialność zarządu. Nagranie webinarium dostępne w sklepie

BDO a odpowiedzialność zarządu. Nagranie webinarium dostępne w sklepie
szp
30.04.2020, o godz. 9:13
czas czytania: około 1 minuty
1

Ścisła kontrola nad odpadami, obowiązki w tym zakresie dla firm i zarządzających – to tylko niektóre tematy poruszone podczas webinarium „BDO a odpowiedzialność zarządu”, teraz dostępnego on-line.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Webinarium zorganizowane przez redakcję miesięcznika „Przegląd Komunalny” odbyło się 21 kwietnia. Prowadząca, Izabela Wołosiak, właścicielka firmy Green Concept mówiła m.in. o jak uchronić się przez niechcianymi konsekwencjami związanymi z prowadzeniem elektronicznej ewidencji BDO, a także jak chronić zawarte w niej dane?

Pojawił się także temat sporządzania umów z pracownikami odpowiedzialnymi w firmie za prowadzenie ewidencji, ale także zlecania niektórych usług na zewnątrz. Przy dobrze skonstruowanej umowie outsourcingowej odpowiedzialność podmiotu zlecającego można ograniczyć.

Prelegentka informowała także o wymaganiach jakie musi spełniać infrastruktura i sprzęt obsługujący system oraz o narzędziach w jakie należy wyposażyć pracowników.

Przekonywała również o konieczności dobrej współpracy z organami kontrolnymi. Nie zabrakło również odpowiedzi na pytania związane z codziennym użytkowaniem BDO.

Teraz kilkugodzinne szkolenie – nagranie oraz prezentacja – można kupić w sklepie Abrys.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (1)


zenek

Komentarz #56823 dodany 2020-04-30 10:14:30

Tak seeeee myśle , że lada moment MOŚ nakaże wytwarzającym odpady każdy odpad zaczipować i wreszcie!!!!! nastanie ład i porządek w Gosp.Odpadami

Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Odpady
css.php
Copyright © 2024