Samorząd Województwa Małopolskiego wraz z Małopolską Agencją Energii i Środowiska oraz przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie organizuje Małopolski Konkurs Ekologiczny Dla Dzieci "Ekologiczna Małopolska".

Celem konkursu jest podniesienie świadomości ekologicznej oraz kształtowanie postaw związanych z ochroną środowiska wśród dzieci szkół podstawowych z terenu Małopolski. Intencją organizatorów konkursu jest rozbudzenie poczucia odpowiedzialności wobec otaczającej przyrody, zwrócenie uwagi na zagrożenia środowiska oraz zachęcenie do działalności artystycznej będącej wyrazem fascynacji naturą.

MTP 300 x 250

Organizatorzy mają nadzieję, że plastyczna forma oraz proekologiczny zakres tematyczny Konkursu zachęci uczestników do szczególnej troski o otaczające ich środowisko. Jednocześnie uczestnictwo w Konkursie, będzie szansą na zdobycie atrakcyjnych nagród rzeczowych takich jak notebook, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 oraz edukacyjnych programów komputerowych i upominków.

Szczegółowe informacje na dotyczące konkursu znajdziesz tutaj.

źródło: wrotamalopolski.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj