GALA ENVICON 2017. Podczas uroczystej gali kongresu Envicon Environment 2017 w Teatrze Wielkim w Poznaniu wręczono nagrody “Ekoodpowiedzialni w biznesie” 2017. Zobacz, kogo wyróżniło jury!

Konkurs “Ekoodpowiedzialni w biznesie” ma za zadanie wyróżnić przedsiębiorstwa, które podejmują inicjatywy przyjazne środowisku. W tegorocznej, siódmej już edycji konkursu nagrodzono aż pięć firm oraz jedną jednostkę samorządową.

Zwycięzcy zostali wybrani podczas kapituły w siedzibie Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska (GDOŚ). Nagrody wręczył jej dyrektor – Krzysztof Lissowski.

Nagrodę główną w konkursie zdobyła spółka Dolina Nidy. Obok niej wyróżniono również firmę Master – Energia i Odpady oraz Żywiec Zdrój.

Nagrodę specjalną przyznaną przez firmę Abrys w ramach konkursu “Ekoodpowiedzialni w biznesie” za zatrudnianie osób niepełnosprawnych w branży ochrony środowiska otrzymało Suez Polska.

Dodatkowo, za działania edukacyjne w zakresie likwidacji niskiej emisji, w ramach konkursu “Gmina z misją” firma Abrys postanowiła docenić Urząd Miasta i Gminy Szamotuły.

Czytaj więcej

Skomentuj